4 liga A klasa Okręgówka

Piłkarski weekend w regionie [ZAPOWIEDŹ od 3. ligi do futsalu]

3. LIGA Olimpia Zambrów, Jagiellonia II Białystok

Warta SieradzBłonianka Błonie8 października, 17:00
Pilica BiałobrzegiLegia II Warszawa8 października, 15:30
Olimpia ZambrówMławianka Mława8 października, 15:00
Concordia ElblągŚwit Nowy Dwór Mazowiecki8 października, 15:00
ŁKS II ŁódźBroń Radom8 października, 13:00
Unia SkierniewiceUrsus Warszawa8 października, 14:00
Legionovia LegionowoSokół Ostróda8 października, 15:00
Jagiellonia II BiałystokLechia Tomaszów Mazowiecki8 października, 12:30
Pogoń Grodzisk MazowieckiPelikan Łowicz8 października, 15:22

4. LIGA PODLASKA Tur Bielsk Podlaski, Promień Mońki

Czarni Czarna BiałostockaSparta 1951 Szepietowo8 października, 15:30
Promień MońkiTur Bielsk Podlaski9 października, 15:00
Wigry SuwałkiKS Grabówka8 października, 15:00
Cresovia SiemiatyczeŁKS 1926 Łomża8 października, 15:00
Krypnianka KrypnoKS Śniadowo9 października, 15:00
Dąb Dąbrowa BiałostockaWarmia Grajewo9 października, 15:00
KS MichałowoWissa Szczuczyn8 października, 15:00
Orzeł KolnoKS Wasilków8 października, 15:00
Ruch Wysokie MazowieckieMOSP Białystok8 października, 15:30

PODLASKA KLASA OKRĘGOWA Sparta Augustów, Orlęta Czyżew

MKS MielnikPiast Białystok9 października, 15:00
Orlęta CzyżewBocian Boćki9 października, 14:00
Pomorzanka SejnyKora Korycin8 października, 15:00
Hetman TykocinUM Krynki8 października, 15:30
GKS GródekRudnia Zabłudów8 października, 14:00
GKS StawiskiHetman Białystok9 października, 15:30
Puszcza HajnówkaSparta Augustów8 października, 15:30
Sokół 1946 SokółkaPogoń Łapy9 października, 15:00

A KLASA PODLASKA GRUPA 1 – Biebrza Goniądz, Polonia Raczki

Pogranicze Kuźnica BiałostockaBiebrza Goniądz9 października, 13:00
Sudovia SzudziałowoPromień II Mońki20 listopada, 13:00
Warmia II GrajewoVerta Suwałki8 października, 15:30
Jasion JasionówkaGrab Janówka9 października, 14:00
Polonia RaczkiJastrząb Knyszyn9 października, 15:00

A KLASA PODLASKA GRUPA 2 – Turośnianka Turośń Kościelna, Korona Dobrzyniewo

Kos 1984 RutkiNarew Choroszcz9 października, 15:00
KS SokołyPasja Kleosin9 października, 14:00
Turośnianka Turośń KościelnaWłókniarz Białystok9 października, 14:00
Piłkawka BiałystokKorona Dobrzyniewo Duże9 października, 17:00
Magnat Juchnowiec KościelnyKS II Wasilków9 października, 14:00

A KLASA PODLASKA GRUPA 3 – Żubr Drohiczyn, Pionier Brańsk

Husar NurzecIskra Narew9 października, 15:00
Kolejarz CzeremchaTur II Bielsk Podlaski9 października, 14:00
Iskra WyszkiRuch II Wysokie Mazowieckie9 października, 14:00
Olimpia II ZambrówPionier Brańsk9 października, 17:30
Unia CiechanowiecŻubr Drohiczyn9 października, 14:00
Perspektywa ŁomżaCresovia II Siemiatycze8 października, 14:00

3. LIGA KOBIET GRUPA 1 – Ekosport Białystok, Forty Piątnica

Ekosport BiałystokLegia Soccer Schools Warszawa13 listopada, 13:00
Zawisza RzgówKrólewscy Płock9 października, 15:00
Kolejarz ŁódźMKS Polonia Warszawa9 października, 13:00
WAP WarszawaZły Warszawa9 października, 14:00
Włókniarz Konstantynów ŁódzkiForty Piątnica9 października, 17:00
Zamłynie RadomMUKS Tomaszów Mazowiecki9 października, 16:00

1.LIGA FUTSALU GRUPA PÓŁNOCNA – Bonito Helios Białystok, Futbalo Białystok

LSSS LęborkWe-Met Futsal Club Kamienica 9 października, 17:00
Futsal SzczecinLZS Bojano9 października, 18:00
Futsal ŚwiecieBestDrive Piła9 października, 17:00
Orlik MosinaTAF Toruń9 października, 14:00
Futbalo BiałystokAZS UG Gdańsk8 października, 19:00
Bonito Helios BiałystokKS Gniezno8 października, 19:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.