Do sztabu szkoleniowego Bociana Boćki dołączyła nowa osoba. Asystentem trenera Marcina Sawickiego został Robert Rogowski. Powiększenie sztabu o doświadczoną osobę ma pomóc Bocianowi w utrzymaniu w okręgówce.
–Nowy trener wniósł do zespołu nowa energię, nowe spojrzenie na to, co dzieje się w klubie. Zależy nam na pewno na poprawieniu kultury gry, chcemy zespołu lepiej ułożonego taktycznie, lepiej wykorzystującego swój potencjał. Taktyka, stałe fragmenty gry – to chcemy poprawić w naszej grze. Bo fizycznie czy wolicjonalnie dajemy radę w tej lidze – wyjaśnia nam Bartosz Dworakowski z Bociana Boćki.
Robert Rogowski to urodzony w 1977 roku trener. Dawniej piłkarz Tura Bielsk Podlaski, grał również w Pionierze Brańsk. Był prezesem i trenerem GKP Orla. Posiada licencję trenerską UEFA B.
Bocian w rundzie wiosennej walczył będzie o utrzymanie w okręgówce. Po jesieni zajmuje trzecie miejsce od końca, z dorobkiem 8 punktów w 15 meczach.
CZYTAJ WIĘCEJ O PODLASKIEJ OKRĘGÓWCE
- 2,1 mln zł na wsparcie podlaskich klubów sportowych. Wśród beneficjentów – kluby piłkarskie!
- Przemysław Żebrowski wzmacnia Spartę Szepietowo
- Żubr Drohiczyn w walce o utrzymanie. Znamy plan przygotowań i rywali w meczach kontrolnych
- Pomorzanka Sejny ogłasza plan sparingów przed rundą wiosenną
- Dąb Dąbrowa Białostocka zostaje na mapie! „Chcemy dograć sezon i zacząć od nowa”
- Tabela podlaskiej okręgówki za 2025 rok!
- U siebie/na wyjeździe – analiza punktowa podlaskiej okręgówki!
- TOP10! Kto wygrał największy procent meczów jesienią?
Bartosz Ksepka
Autor bloga podlaskapilka.pl od 2018 roku. Wcześniej reporter TVP3, redaktor naczelny „Halo Mazowieck”, redaktor lokalnych portali. Współautor portalu taktycznie.net. Zawodnik Freskovity Wysokie Mazowieckie, Pogoni Łapy, Orląt Czyżew, Sparty Szepietowo.







