3 liga 4 liga A klasa Okręgówka

Wyniki i tabele po weekendzie w Podlaskiej Piłce Nożnej! [od 3. ligi do A klasy]

3. liga

Olimpia Zambrów0-3Błonianka Błonie5 listopada, 13:00
Concordia Elbląg1-3Pilica Białobrzegi5 listopada, 14:00
ŁKS II Łódź2-2Warta Sieradz5 listopada, 11:00
Unia Skierniewice1-0Legia II Warszawa5 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo1-2Mławianka Mława5 listopada, 12:00
Jagiellonia II Białystok4-1Świt Nowy Dwór Mazowiecki6 listopada, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki4-0Broń Radom5 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz3-1Ursus Warszawa6 listopada, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki1-1Sokół Ostróda6 listopada, 12:00 (266)
1. Mławianka Mława152884338-29
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki152884328-20
3. Legionovia Legionowo152776234-21
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki152783428-20
5. Unia Skierniewice152675316-9
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki152466321-15
7. Legia II Warszawa152365429-25
8. Pelikan Łowicz152365424-21
9. ŁKS II Łódź152264530-22
10. Jagiellonia II Białystok152163630-24
11. Sokół Ostróda152163626-27
12. Pilica Białobrzegi152055522-25
13. Broń Radom151954627-27
14. Olimpia Zambrów151745619-28
15. Błonianka Błonie1511321016-33
16. Ursus Warszawa151017718-29
17. Warta Sieradz151017713-27
18. Concordia Elbląg157141016-33

4. liga podlaska

Promień Mońki2-5Sparta 1951 Szepietowo
Wigry Suwałki3-5KS Wasilków
MOSP Białystok1-0Czarni Czarna Białostocka
Cresovia Siemiatycze2-0Orzeł Kolno
Krypnianka Krypno2-2Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka4-0KS Grabówka
KS Michałowo0-4Ruch Wysokie Mazowieckie
Wissa Szczuczyn3-2ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo4-0KS Śniadowo
1. ŁKS 1926 Łomża1534111351-15
2. Ruch Wysokie Mazowieckie1533110444-18
3. Tur Bielsk Podlaski1532102332-21
4. KS Wasilków153093336-20
5. Wigry Suwałki153093350-33
6. Promień Mońki152992433-20
7. Sparta 1951 Szepietowo152884329-22
8. Wissa Szczuczyn152891537-21
9. Warmia Grajewo152783433-21
10. KS Michałowo151853730-32
11. Krypnianka Krypno151644721-35
12. MOSP Białystok151543828-40
13. KS Grabówka151543817-33
14. Dąb Dąbrowa Białostocka151334822-36
15. KS Śniadowo159231019-40
16. Cresovia Siemiatycze159231016-43
17. Orzeł Kolno159231011-31
18. Czarni Czarna Białostocka157211219-47

Podlaska klasa okręgowa

Pomorzanka Sejny0-3Piast Białystok
Hetman Tykocin2-2Orlęta Czyżew
GKS Gródek1-0MKS Mielnik
GKS Stawiski0-1Bocian Boćki
Puszcza Hajnówka3-1Kora Korycin
Sokół 1946 Sokółka1-1LZS Krynki
Pogoń Łapy0-6Rudnia Zabłudów
Sparta Augustów6-0Hetman Białystok
1. Sparta Augustów1332102143-14
2. Orlęta Czyżew1332102139-10
3. GKS Gródek132992236-8
4. LZS Krynki132783241-17
5. Hetman Tykocin132783247-16
6. MKS Mielnik132271538-25
7. Piast Białystok132062522-38
8. Sokół 1946 Sokółka131954434-22
9. GKS Stawiski131961621-28
10. Pomorzanka Sejny131853523-28
11. Rudnia Zabłudów131543629-27
12. Kora Korycin1392389-31
13. Hetman Białystok139301019-39
14. Bocian Boćki13822914-34
15. Pogoń Łapy136201118-47
16. Puszcza Hajnówka134111112-61

A klasa podlaska grupa 1

Warmia II GrajewoPogranicze Kuźnica Białostocka6 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka3-2Wissa II Szczuczyn6 listopada, 11:00
Polonia Raczki1-1Biebrza Goniądz6 listopada, 13:30
Jastrząb Knyszyn3-1Promień II Mońki6 listopada, 13:00
1. Biebrza Goniądz92581030-11
2. Polonia Raczki92581036-7
3. Verta Suwałki91651332-21
4. Jasion Jasionówka91341422-20
5. Jastrząb Knyszyn71240319-21
6. Wissa II Szczuczyn91240521-22
7. Warmia II Grajewo81132325-15
8. Sudovia Szudziałowo8620621-27
9. Promień II Mońki8620613-26
10. Pogranicze Kuźnica Białostocka741155-26
11. Grab Janówka941179-37

A klasa podlaska grupa 2

Turośnianka Turośń Kościelna2-3Supraślanka Supraśl
Piłkawka Białystok1-7Narew Choroszcz
Korona Dobrzyniewo Duże1-1Pasja Kleosin
Kos 1984 Rutki5-3KS II Wasilków
Magnat Juchnowiec Kościelny1-1Włókniarz Białystok
1. Korona Dobrzyniewo Duże92271128-6
2. Turośnianka Turośń Kościelna92170237-6
3. Narew Choroszcz91961222-11
4. Supraślanka Supraśl81860223-8
5. Kos 1984 Rutki91341419-20
6. KS Sokoły91132414-22
7. Pasja Kleosin91132418-18
8. Włókniarz Białystok81132317-18
9. KS II Wasilków91031522-18
10. Magnat Juchnowiec Kościelny1030378-28
11. Piłkawka Białystok910187-60

A klasa podlaska grupa 3

Husar Nurzec1-1Iskra Wyszki
Olimpia II Zambrów5-2Kolejarz Czeremcha
Unia Ciechanowiec3-2Iskra Narew
Perspektywa Łomża0-1Tur II Bielsk Podlaski
Cresovia II Siemiatycze1-3Ruch II Wysokie Mazowieckie
Żubr Drohiczyn0-0Pionier Brańsk
1. Żubr Drohiczyn102891030-9
2. Olimpia II Zambrów102271226-11
3. Ruch II Wysokie Mazowieckie102170334-22
4. Pionier Brańsk102062228-14
5. Husar Nurzec101853222-16
6. Tur II Bielsk Podlaski101341513-21
7. Unia Ciechanowiec101341515-22
8. Cresovia II Siemiatycze101031624-27
9. Iskra Narew10822623-23
10. Kolejarz Czeremcha10822620-28
11. Perspektywa Łomża1072176-28
12. Iskra Wyszki10303711-31

Fot. https://www.facebook.com/WissaSzczuczyn1945

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.