Podlaska Piłka

A klasa

[PILNE] Klub piłkarski z podlaskiego reaktywowany!

Fot. suwalki24.pl

Prawdopodobnie jesienią do grona klubów rywalizujących w A klasie dołączy kolejny zespół. Po kilkunastu latach niebytu reaktywowany został klub piłkarski Grom Bakałarzewo.

Komunikat w tej sprawie wydał nawet Urząd Gminy w Bakałarzewie. Czytamy w nim: „2 czerwca 2023 roku odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz pierwszy trening reaktywowanego zespołu piłkarskiego Grom Bakałarzewo. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników. Każdy jest mile widziany. Chcemy, aby grało, jak najwięcej osób. Jesienią odbędzie się w Bakałarzewie turniej piłki nożnej. Przywróćmy chlubne tradycje sportowe Bakałarzewa. Rozpoczęcie spotkania o godz. 18.00 na boisku Orlik za szkołą w Bakałarzewie.”

Grom największe sukcesy odnosił w latach 60. 70. i 80. Wtedy na czele klubu stał Antoni Ogórkis, działacz sportowy i dyrektor miejscowej szkoły. Jak mówi portalowi suwalki24.pl wójt Bakałarzewa Tomasz Naruszewicz:Teraz chcemy przywrócić te chlubne tradycje i spróbować stworzyć dość silny zespół. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do gry w Gromie Bakałarzewo.”

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W PODLASKIEJ PIŁCE! Dotrzesz z ofertą swojej firmy do kilkudziesięciu tysięcy fanów sportu! Zrobimy dla Ciebie reklamę w formie baneru na www, reklamę w social mediach, jeśli zechcesz – stworzymy artykuł o Twoje firmie. Możesz też zostać sponsorem nagród w którejś z zabaw dla kibiców, które organizujemy. Ceny z pewnością będą na Twoją kieszeń, tym bardziej, że ustalamy je indywidualnie. Dogadamy się na pewno. Napisz maila: kontaktpodlaskapilka@gmail.com lub zadzwoń: 502 160 688. Do usłyszenia, do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.