Podlaska Piłka

Inne podwórka premium

To już 2. edycja Wielkiego Naszpikowanego Festiwalu! Soccer Białystok jednym z partnerów wydarzenia

To już druga edycja Wielkiego Naszpikowanego Festiwalu w Białymstoku! W tym roku do stolicy regionu przyjadą gwiazdy estrady i boisk. Charytatywny mecz skomentuje Żelisław Żyżyński, a na boisku zagra m.in. „Gabor” z programu „Turbokozak” oraz członkowie zespołu „Pectus”. Nadruki na stroje oraz trofea sportowe po raz kolejny przygotowuje salon piłkarski Soccer Białystok we współpracy z firmą WIB. Impreza odbędzie się 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Początek o godzinie 10:00.

Naszpikowani – przesiąknięci pomocą do szpiku kości!

Fundacja Naszpikowani, prowadzona przez człowieka o ogromnym sercu – Rafała Dubiejkę – z powodzeniem pomaga swoim podopiecznym od 2016 r. Misją Fundacji Naszpikowani jest niesienie pomocy dzieciom oraz dorosłym wzmagającymi się z chorobami nowotworowymi krwi. „Naszpikowani” szerzą ideę Dawstwa Szpiku, uczulają również ludzi na ważne aspekty zdrowotne. Robią to, organizując akcje dające wsparcie, radość i nadzieję – koncerty muzyczne, treningi sportowe i mecze piłkarskie. Jak sami o sobie mówią: „Staramy się łamać błędne stereotypy panujące w społeczeństwie, przedstawiając prawidłowe metody poboru szpiku, objaśniać jak bez uszczerbku na własnym zdrowiu można pomóc innym. Staramy się również uwrażliwiać społeczeństwo, by nie izolować chorych i ich rodzin, uczyć tolerancji i zachęcać do współpracy jako Wolontariusze. Ważnym aspektem naszej działalności są badania profilaktyczne. Staramy się podkreślać ich wagę dla wczesnego wykrywania chorób hematologicznych. W przypadku ich szybkiego wykrycia zwiększa się szanse na wyleczenie i przeżycie chorego.”

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O DZIAŁANIACH FUNDACJI

Mecz ważna rzecz – tym razem jeszcze ważniejsza

Żeby przyciągnąć na wydarzenia jak najwięcej osób i tym samym jeszcze skuteczniej pomóc swoim podopiecznym, fundacja organizuje bardzo atrakcyjne wydarzenia z mnóstwem różnorodnych atrakcji. 4 czerwca od rana na boiskach bocznych Stadionu Miejskiego będzie rozgrywany turniej piłki nożnej dziewcząt, w dwóch kategoriach chłopców oraz dorosłych. Największą atrakcją będzie mecz pomiędzy gwiazdami a osobami związanymi z fundacją.

W tym roku gwiazd w obu drużynach ma być bez liku, m.in. Liber, Rafał Maserak, Tomasz Frankowski, a komentować całość będzie Żelisław Żyżyński – komentator CANAL+. Przed godziną 19 rozpoczną się koncerty PECTUS, Liber z zespołem InoRos, Marcin Roszkowski, czyli Maestro Chives oraz białostocki raper Pih. Pomiędzy tymi atrakcjami będzie można spotkać się z zawodnikami, zdobyć autograf, zrobić zdjęcie. Stworzone zostaną specjalne strefy m.in. MUNDUROWA – sprzęt wojskowy, kuchnia polowa – grochówka, przy sprzyjającej pogodzie tory przeszkód, pokazy, straż pożarna, ZABAW I KONKURSÓW – dmuchańce, konkursy które poprowadzi m.in. „Gabor” znany z programu Turbo Kozak oraz Żelisław Żyżyński, ANIMACJI – poprowadzonych przez m.in. Rafała Maseraka i innych. SPORTOWA – pokazy, treningi i zabawy m.in. z Tomaszem Frankowskim i zawodnikami Jagiellonii Białystok, z mistrzynią świata w skoku wzwyż – Kamilą Lićwinko i jej Akademią Młodych Mistrzów, byłą reprezentantką kadry narodowej w siatkówce Joanną Szeszko, trenerem Krzysztofem Andrzejewskim oraz z profesjonalnymi zawodnikami BAS Białystok i innymi. Chcemy sprawić by ten dzień był niezapomniany dla osób, które wezmą udział w wydarzeniu. Wstęp na II WIELKI NASZPIKOWANY FESTIWAL będzie BEZPŁATNY.

Licytacje – dla każdego coś ciekawego!

Atrakcji tego dnia naprawdę będzie bardzo wiele. Nawet jeśli ktoś nie interesuje się piłką nożną, to nie będzie się nudził! Będzie dużo licytacji, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Usługi oraz nagrody rzeczowe przekaże m.im AUTO Wygoda, WIB, Soccer Białystok, Stacja Kontroli Pojazdów SKP Wygoda, Julia Sinkiewicz Makijaż Permanentny i wiele wiele innych.

Przekaż 1,5% podatku Fundacji Naszpikowani

Jeśli nie możesz być tego dnia na tym niezwykłym wydarzeniu, możesz pomóc w inny sposób. Możesz przekazać Fundacji Naszpikowanie 1,5% podatku. Przekazanie 1,5% podatku jest proste i nic nie kosztuje, a znaczy bardzo wiele dla chorych i ich rodzin. Ten odruch serca może odmienić ich los i wnieść w życie nową, tak bardzo potrzebną nadzieję. 


Twoje 1,5% podatku ratuje życie
i zdrowie naszych Podopiecznych

KRS: 0000615376
Przekaż nam darowiznę naszpikowani.pl/wplacam
Nr konta: 13 1140 2004 0000 3402 7618 9779

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.