Podlaska Piłka

A klasa

Korona Dobrzyniewo szuka sponsora

„Nasze finanse opierają się na dotacjach samorządowych, składkach członków i darowiznach” – mówią działacze Korony Dobrzyniewo, dlatego postanowili poszukać sponsora. Ogłoszenie na ten temat pojawiło się na Facebooku klubu.

Jakie argumenty ma Korona Dobrzyniewo?

Klub w poście w mediach społecznościowych przekonuje, że zostanie sponsorem Korony to dobra decyzja dla firm. Dlaczego?

Nasze stowarzyszenie działa od 2003 roku, a celem naszej działalności jest praca na rzecz rozwoju kultury fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Dobrzyniewo Duże. Obecnie prowadzimy sześć drużyn piłki nożnej od seniorów występujących w klasie A do skrzatów. Nasza działalność opiera się na dotacjach samorządowych, składkach członkowskich zawodników i darowiznach od sponsorów. Nasi wychowankowie zasilają najlepsze kluby młodzieżowe na Podlasiu takie jak np. Jagiellonia Białystok, MOSP Białystok. Nasza piłkarska rodzina nieustannie się powiększa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska stale tworzymy nowe grupy młodzieżowe. Wiąże się to z kolejnymi kosztami, które musimy ponosić. Dlatego w tym miejscu zachęcamy osoby fizyczne, organizacje, podmioty gospodarcze do wspierania statutowej działalności naszego klubu w formie rzeczowej lub finansowej. Jednorazowo, cyklicznie lub stale.” – czytamy w ofercie sponsorskiej.

Co Korona Dobrzyniewo oferuje sponsorom?

Oczywiście nowy sponsor klubu może liczyć na ekspozycję swojego logo i nazwy firmy. W jaki sposób?

  • miejsce reklamowe na Stadionie Gminnym w Dobrzyniewie Dużym
  • umieszczenie logo partnera na plakatach meczowych
  • promowanie partnera w klubowych social mediach FB, Instagram
  • logo partnera na strojach klubowych

Firmy, które chciałyby wesprzeć klub mogą skontaktować się z klubem telefonicznie pod numerem 505 003 438 lub napisać maila na adres: koronadobrzyniewo@wp.pl.

Info/zdjęcie: https://www.facebook.com/koronadobrzyniewoduze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.