Folklor podlaskich boisk

Podlaski wątek w „Mocy futbolu” na Kanale Sportowym. Sebastian jest spod Jasionówki!

W poniedziałkowym programie „Moc futbolu” emitowanym na Kanale Sportowym swoje 5 minut miał podlaski futbol. Wszystko za sprawą jednego z fanów Kanału Sportowego, którego pytania z czatu bardzo często przytacza z Michał Pol.

Chodzi o Sebastiana Kożuszko, którego komentarz z czatu i tym razem został przywołany przez „łysego i kudłatego”, jak pieszczotliwie nazywa się Michała Pola. W odpowiedzi na to Mateusz Borek stwierdził, że Sebastian Kożuszko musi mieć jakieś kwity na prowadzącego program, skoro tak często czyta jego komentarze. Wtedy na czasie odpowiedział na to sam zainteresowany, czyli Sebastian. Napisał on na czasie, co zostało przeczytane przez Pola:

„Potwierdzam autentyczność mojej osoby. Pozdrawiam z województwa podlaskiego, mieszkam 5 kilometrów od Jasionówki, miejscowości, w której wójtem jest Leszek Zawadzki, kiedyś piłkarz Lecha Poznań za czasów początku Tomka (Smokowskiego, red.) w Canal+. Może kojarzycie tego piłkarza. Łączy obowiązki wójta z grą w A klasowym Jasionie Jasionówka, w zeszłym sezonie został nawet królem strzelców miejscowej A klasy” – napisał Sebastian Kożuszko.

Ten fragment obejrzycie od 1 godziny i 20 sekundy poniższego materiału.

Taka ciekawostka. 🙂

CZYTAJ WIĘCEJ O PODLASKIEJ PIŁCE NOŻNEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.