Liga Typera

Zostań TYPEM podlaskiej piłki – klasyfikacja po trzeciej rundzie zabawy

Za nami trzecia runda zabawy w typowaniu wyników meczów podlaskich lig! W tej kolejce doszło do zmiany lidera klasyfikacji. Zobaczcie sami!

Klasyfikację opracował Kamil Osmólski – serdecznie dziękujemy!

1 MSC 45 PKT
ŁUKASZ TOKAREWICZ
2 MSC 42 PKT
BARTŁOMIEJ BANACH
BŁAŻEJ CHMIELEWSKI
3 MSC 39 PKT
JAKUB NIEMYJSKI
ADAM ILCZUK
DAWID JARMOSZKO
4 MSC 37 PKT
IGOR POGORZELSKI
ŁUKASZ TRZASKA
MACIEJ DZIE
5 MSC 36 PKT
SEBASTIAN KIETLIŃSKI
ADRIAN TUROWSKI
ADRIAN BOGUSZEWSKI
KACPER WOIŃŚKI
PATRYK SIENICKI
ADAM SŁOMA
ŁUKSZA WYSZKOWSKI
KONRAD SZAPIEL
PAWEŁ SAWCZYŃSKI
6 MSC 35 PKT
DAMIAN GRABARZ
KAMIL WOŹNIEWSKI
7 MSC 34 PKT
ŁUKASZ PERKOWSKI
ATRUR KOWALEWSKI
8 MSC 33 PKT
KAMIL JACKIEWICZ
DAWID DAREK
PATRYK BARANOWSKI
SŁAWOMIR LEBIEDZKI
9 MSC 31 PKT
ADRIAN ARNOLD
PAWEŁ DUŻY ZALEWSKI
SZYMON BALWICKI
FILIP MAJEWSKI
10 MSC 30 PKT
SZYMON KECZUP IWAŃCZUK
DANIEL KOŁOTA
MATEUSZ ZANIEWSKI
DAMIAN OWERCZUK
RAFAŁ MARKIEWICZ
DAMIAN GRABOWSKI
PRZEMEK MILEWSKI
KAROL SIPKO
KUBA ZAMIENEK GĄSOWSKI
ŁUKASZ KONOPKA
MAREK GODLEWSKI
MARCIN CIECIORKO
11 MSC 29 PKT
AMELIA SZELĄŻEK
DAM POL
KAROL CEKAŁO
12 MSC 28 PKT
SZYMON GŁODKOWSKI
DOMINIK BETKO
KAROL KARWOWSKI
13 MSC 27 PKT
DOMINIK SOBOCIN
HUBERT GOLUBIEWSKI
PAWEŁ SZYMÓJKO
MARCIN SEWERYN
KUBA PIETRZAK
TOMASZ STASIŃSKI
RADEK OŁÓW
14 MSC 26 PKT
HUBERT MASŁOWSKI
15 MSC 25 PKT
MARIUSZ WOŹNIAK
16 MSC 24 PKT
MARIUSZ GALEK
BARTOSZ RAPKOWSKI
OLIWIER NOWACKI
DOMINIK WYSZYŃŚKI
BARTOSZ MAŁACHOWICZ
BARTEK MODZELEWSKI
17 MSC 23 PKT
RAFAŁ KONOBROCKI
DAWCIO ANDRUSZKIEWICZ
18 MSC 21 PKT
GRZEGORZ PIECZYWEK
RAFAŁ KUJAWA
PAWEŁ WILCZKO
KRZYSZTOF SYCHOWICZ
MAREK REPKO
STANISŁAW SZYMCZAK
BARTEK DWORAKOWSKI
19 MSC 20 PKT
MATEUSZ JASIŃKI
20 MSC 19 PKT
SZYMON WOJCIECHEWICZ
MACIEJ ROSZKOWSKI
MICHAŁ MĄCZYŃSKI
21 MSC 18 PKT
PAWEŁ OSMÓLSKI
ADRIAN KACZYŃŚKI
ADRIAN WORONIECKI
DANIEL WILCZEWSKI
BARTOSZ DĄBROWSKI
PAWEŁ KRASIŃŚKI
22 MSC 17 PKT
DAWID ANDRUSZKO
23 MSC 16 PKT
SZYMON GRABARZ
24 MSC 15 PKT
OSKAR KINDZIUK
MARCIN NOWAK
JAKUB ZALEWSKI
ARTUR NADOLNY
LEON PONIATOWSKI
KRZYSZTOF MOSKAL
25 MSC 12 PKT
MAREK BORATYŃSKI
DAMIAN FIEDOROWICZ
HUBERT FIC
SYLWIA MATEUSZ LEWANDOWSCY
MARCIN CITKO
MARCIN BARAN
PATRYK CIBOROWSKI
PATRYK KOROLCZUK
BARTOSZ ZMIERCZAK
PAWEŁ GOSK
SEWERYN KROPIEWNICKI
ARKADIUSZ KOWALCZUK
ROBERT SZ
26 MSC 11 PKT
MIKOŁAJ FRAŃCZUK
KACPER DĄBROWSKI
27 MSC 10 PKT
SZYMON BANASZAK
28 MSC 9 PKT
DANIEL WYSOCKI
MARCIN MIKI MIKUCKI
MACIEJ PŁOCHICKI
EMIL DĄBROWSKI
DAMIAN BRUSZEWSKI
PAWEŁ STASIŃSKI
SŁAWOMIR DOBREŃCZYK
29 MSC 7 PKT
HUBERT KOWALEWSKI
JAKUB DZIENISZEWSKI
30 MSC 6 PKT
GRZEGORZ ROSZKOWSKI
MATEUSZ BUĆKO
DAWID ŚLIWOWSKI
PAWEŁ SAKOWICZ
MARCIN REPKO
31 MSC 4 PKT
KUBA JURGIELANIS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.