4 liga

Kibice KS-u Śniadowo pojadą autokarem na wyjazd do Wysokiego Mazowieckiego

W swoim pierwszym meczu ligowym po awansie do 4. ligi piłkarze KS-u Śniadowo, mimo tego, że zagrają na wyjeździe, będą mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców. Organizują oni wyjazd autokarem na mecz z Ruchem.

KS Śniadowo po trzech latach wraca do 4. ligi podlaskiej. Klub wywalczył awans w dobrym stylu, wygrywając okręgówkę i w całym sezonie przegrywając tylko 4 mecze. W Śniadowie liczą na to, że uda się pozostać na dłużej w „podlaskiej Ekstraklasie”.

Sezon 2022/2023 beniaminek rozpocznie trudnym wyjazdowym meczem z pretendentem do awansu czyli Ruchem Wysokie Mazowieckie, który czytelnicy podlaskapilka.pl póki co wskazują jako faworyta ligi (zobacz ankietę na stronie głównej). Dlatego kibice postanowili wesprzeć Śniadowian w tym niełatwym meczu i zorganizowali wyjazd autokarowy.

Wielkimi krokami zbliżamy sie do inauguracji sezonu 4 ligi! Zaczynamy w sobotę 6 sierpnia o 15.00 pierwszy mecz rundy jesiennej nowego sezonu i odrazu ciężkie zadanie przed naszą drużyną. Zmierzymy się na wyjeździe z drużyną MKS RUCH Wysokie Mazowieckie! W zeszłym sezonie ta drużyna walczyła o 3 ligę. Więc mecz do łatwych należał nie będzie. Kibice KS-u Śniadowo na ten mecz organizują wyjazd autokarem. Zbiorka o 13.30 pod stadionem . Koszt wyjazdu 30zl . Zapraszamy chętnych liczba miejsc ograniczonapoinformował klub na swoim facebooku.

Liczymy na to, że wyjazd się uda i autokar się zapełni, a na trybunach będzie prowadzony doping. Takie inicjatywy bardzo poprawiają koloryt naszych lig!

Źródło: https://www.facebook.com/KSSNIADOWOseniorzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.