4 liga

Sparta już nie będzie walczyła o utrzymanie? Podlaski Buffon zagra w Szepietowie

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!

Po ostatnim sezonie, w którym Sparta Szepietowo walczyła o utrzymanie, w klubie dochodzi do wielu zmian. Najpierw zmieniono trenera, o czym PISALIŚMY TUTAJ. Teraz dochodzi do wielu zmian w kadrze pierwszego zespołu.

Do drużyny prowadzonej przez Grzegorza Makala dołączyło już kilku zawodników. Wśród wzmocnień jest bramkarz, zwany „podlaskim Buffonem”. O transferach do klubu władze Sparty informowały regularnie na swoim fanpage’u. Przekazujemy Wam dalej te informacje!

  1. Dominik Ciereszko – 25- latek zaczynał swoją seniorską karierę w wieku 17 lat właśnie w naszym klubie i po 5 latach wraca do Sparty. Pomocnik spędził poprzedni sezon w Krypniance Krypno w której był kluczowym zawodnikiem. Dominik przychodzi do Sparty na zasadzie rocznego wypożyczenia.
  2. Bartosz Dworakowski – Bartek przychodzi do Sparty jako wolny zawodnik, wraca po ciężkiej kontuzji kolana. 20- latek Większość swojej kariery spędził w drużynach młodzieżowych Ruchu Wysokie Mazowieckie.
  3. Gleb Plotnikov – Sparta porozumiała się z Hetmanem Białystok w sprawie transferu definitywnego Gleba Plotnikova.
  4. Alexej Vatkevich – Alexej to młody perspektywiczny zawodnik który przenosi się do naszego klubu z KS-u Wasilków na zasadzie wypożyczenia.19- latek w ostatnim sparingu zdobył pierwszą nieoficjalną bramkę w zielono- czerwonych barwach.Białorusin grę w Sparcie będzie również łączył z grą na hali w I ligowym BonitoHelios Białystok.
  5. Przemysław Masłowski – „Masło” to doświadczony bramkarz który przez większość kariery występował w Zniczu Biała Piska. 40 letni goalkeeper w ostatnich latach szkolił bramkarzy we wcześniej wspomnianym zespole, podobną rolę będzie pełnił w naszym klubie lecz będziemy mogli go ujrzeć także na boisku w roli bramkarza. Mierzący 196cm wzrostu bramkarz w swojej karierze reprezentował takie kluby jak: Mazur Ełk, ŁKS 1926 Łomża, Pogranicze Kuźnica Białostocka, Granica Kętrzyn.
  6. Jegor Ganevich – Pochodzący z Białorusi 19-letni skrzydłowy przez większość kariery występował w barwach BATE Borysów, rok temu przyjeżdżając do Polski podjął decyzję o kontynuowaniu swojej kariery w Supraślance Supraśl. Jegor przenosi się na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Wiemy też, że ze Sparty odeszli: Jakub Kono, Arkadiusz Wojno, Kamil Stankiewicz.

Źródło: https://www.facebook.com/Sparta.Szepietowo

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!
POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.