4 liga

OFICJALNIE: Hubert Błaszczak trenerem ŁKS-u Łomża

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, o których PISALIŚMY TUTAJ. Nowym trenerem ŁKS-u Łomża został 29-letni Hubert Błaszczak.

Asystentem trenera zostaje Szymon Dujko-Domański.

Hubert Błaszczak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i posiada licencję trenerską UEFA A. Odbył staże trenerskie w Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok i Brendford FC Londyn. W swojej karierze pracował w Kotwicy Kołobrzeg oraz Polonii Warszawa w okresie kiedy kluby były w III i II lidze. Uczestniczył w awansach obu zespołów do wyższych klas rozgrywkowych. W Kołobrzegu w zależności od trenerów pełnił różne funkcje: asystenta trenera, analityka, czy scouta piłkarskiego. W Polonii zaś pracował w charakterze analityka.

Jako pierwszy trener przez ostatnie trzy sezony prowadził czwartoligowy KS Łomianki. Razem z tą drużyną zajął czwarte miejsce w przerwanym przez koronawirusa sezonie 2019/2020. Oprócz tego w styczniu 2018 roku założył i cały czas prowadzi projekt piłkarski Professional Football Group dla zawodowych piłkarzy lub osób, które chciałyby nimi zostać. (Źródło: lechiatm.pl)

Zdjęcie: screen z filmu https://www.facebook.com/lks1926lomza/videos/1891825064354369/

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!
POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.