4 liga

NIEOFICJALNIE: Znamy nazwisko nowego trenera ŁKS-u Łomża [ZDJĘCIE]

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!

Niedawno pisaliśmy o ZMIANIE ZARZĄDU W ŁKS-IE ŁOMŻA. Po tej decyzji z pełnionych funkcji zrezygnowali również trenerzy ŁKS-u Łomża.

Powołano więc nowy zarząd.

  • Damian Polnicki – Prezes Zarządu;
  • Tomasz Bałdyga – Wiceprezes Zarządu;
  • Adrian Gołaszewski – Członek Zarządu;
  • Jerzy Karwowski – Członek Zarządu;
  • Michał Kotelczuk – Skarbnik

Nowy zarząd, jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, znalazł już nowego trenera pierwszego zespołu. Ma nim zostać 29-letni Hubert Błaszczak. To były asystent trenera i pierwszy trener Sokoła Ostróda, a także szkoleniowiec Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Fot. lechiatm.pl

Hubert Błaszczak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i posiada licencję trenerską UEFA A. Odbył staże trenerskie w Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok i Brendford FC Londyn. W swojej karierze pracował w Kotwicy Kołobrzeg oraz Polonii Warszawa w okresie kiedy kluby były w III i II lidze. Uczestniczył w awansach obu zespołów do wyższych klas rozgrywkowych. W Kołobrzegu w zależności od trenerów pełnił różne funkcje: asystenta trenera, analityka, czy scouta piłkarskiego. W Polonii zaś pracował w charakterze analityka.

Jako pierwszy trener przez ostatnie trzy sezony prowadził czwartoligowy KS Łomianki. Razem z tą drużyną zajął czwarte miejsce w przerwanym przez koronawirusa sezonie 2019/2020. Oprócz tego w styczniu 2018 roku założył i cały czas prowadzi projekt piłkarski Professional Football Group dla zawodowych piłkarzy lub osób, które chciałyby nimi zostać. (Źródło: lechiatm.pl)

POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!
POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.