4 liga

PILNE: Prezes ŁKS-u rezygnuje. Trenerzy też odeszli?

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!

Kilka minut temu dotarły do nas niezbyt optymistyczne informacje z Łomży. Podczas walnego zebrania walne zgromadzenie przyjęło rezygnację dotychczasowego zarządu, w tym prezesa Łukasza Uściłowskiego, który pełnił tę funkcję od 10 lat.

Łukasz Uściłowski napisał o tym na swoim facebooku:

Wszystko co dobre szybko się kończy, chociaż trwało to łącznie 10 lat. Dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom, sponsorom oraz kibicom, których spotkałem na swojej drodze. Nowemu Zarządowi życzę sukcesów i realizacji planów oraz rozwoju Klubu, na którym nam wszystkim zależy. Tylko Łomża – ŁKS.” – czytamy we wpisie.

Co istotne, jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, po tej decyzji rezygnacje z pełnienia stanowisk w klubie złożyć mieli trenerzy pierwszego zespołu. Zaznaczamy jednak, że są ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Czekamy na jej potwierdzenie i wtedy wrócimy do tego tematu.

Przypomnijmy, kilka dni temu pisaliśmy o WYCOFANIU ŁKS-u II z rozgrywek A klasy podlaskiej. Nie jest to więc zbyt dobry czas dla klubu, który ma walczyć o awans do 3. ligi. Życzymy jednak ustabilizowania sytuacji i walki o najwyższe ligowe cele.

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!
POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!
REALIZACJA PROGRAMU KLUB 2022! NAJLEPSZA OFERTA W KAJASPORT.PL. KLIKNIJ W BANER, ŻEBY SKORZYSTAĆ

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego twierdzicie, że źle, skoro nie wiecie kto wszedł w nowy zarząd i jakie plany i warunki zostały postawione ?

    • Uważam, że tuż przed rozpoczęciem sezonu takie zamieszanie jak nowy zarząd i rezygnacja trenerów nie wpływa pozytywnie na klub. Tym bardziej, że pojawiają się pogłoski o przejściu kilku zawodników do Wissy (po tej decyzji). Wszystko zweryfikują wyniki. Zobaczymy, co się wydarzy i wtedy ocenimy te decyzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.