4 liga

Mieli grać w Warmii, ale…rozmyślili się. Piłkarzom grożą konsekwencje

POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!

Do ciekawej sytuacji z udziałem dwóch piłkarzy doszło w Warmii Grajewo. Klub opisał ją na swojej stronie internetowej.

W przygotowującej się do nowego sezonu drużynie miało grać dwóch doświadczonych zawodników – Patryk Gondek ze Znicza Biała Piska i Oleksander Berezovskyi z Mazura Ełk. Obaj mieli podpisać deklaracje gry w Warmii jeszcze przed zakończeniem rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Co było dalej? O tym czytamy na stronie kswarmiagrajewo.pl:

Zawodnicy po kilkunastu dniach jednak … rozmyślili się i zdecydowali realizować swoje piłkarskie ambicje w MAZURZE Ełk, który spadł ostatnio do warmińsko – mazurskiej ligi okręgowej. Sytuacja bez precedensu, bo dokumenty są podpisane. Obaj gracze pod koniec czerwca wystąpili z prośbą o … unieważnienie podpisanych deklaracji, na co nasz Klub nie wyraził zgody. Obaj jednak nie pojawili się dotąd na zajęciach WARMII i wiadomo, że trenują w Ełku.  Na dziś jest pewne, że obaj nie zagrają w naszym Klubie. Po skierowaniu sprawy do Wydziału Dyscypliny Warmińsko – Mazurskiego ZPN grożą im poważne sankcje dyscyplinarne”.

To rzeczywiście sytuacja bez precedensu i jesteśmy ciekawi, jak potoczy się dalej. Będziemy o niej informować.

Wpisz powyżej swój mail i kliknij „SUBSKRYBUJ” – otrzymasz na maila wpisy chwilę po ich opublikowaniu!

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!
ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.