Okręgówka

LZS Krynki i Unia Ciechanowiec jednak zagrają mecze!

Grające w klasie okręgowe LZS Krynki i Unia Ciechanowiec za nic mają kwarantannę i obostrzenia rządowe. Będą grały swoje mecze – zapowiedziały na swoich facebookowych fanpage’ach.

Będzie to jednak mecz wirtualny. Nie gniewajcie się za tytuł tego wpisu. Przyznaję, to clickbait, ale w słusznej sprawie. Już mówimy, dlaczego.

Oba kluby dołączyły do ogólnopolskiej akcji, zapoczątkowanej przez klub Kabel Kraków. Polega ona na zagraniu wirtualnego meczu z KS Koronawirus. Każdy z Was może kupić bilet na mecz LZS Krynki – KS Koronawirus i Unia Ciechanowiec – KS Koronawirus, wspierając przy tym walkę z tym niechcianym przeciwnikiem, który rozpoczął tournee po Polsce.

“Wirtualny bilet kosztuje 20 zł. Z każdego zakupionego biletu 2 zł (10% kwoty) przeznaczone jest na wsparcie dla służby zdrowia, 16 zł trafia do klubu biorącego udział w akcji, a 2 zł (10% kwoty) na obsługę platformy”czytamy w poście promującym akcję.

“Dodatkowo decyzją naszego Zarządu z każdych 16 zł, które trafi bezpośrednio do nas, przekażemy 6 zł na Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Ciechanowcu. Natomiast gdy sytuacja wróci do normy, to pieniądze, które zostaną na naszym koncie przeznaczymy na zawodników juniorów, orlików i żaków (m.in na dofinansowanie sprzętu czy udział w obozach i szkoleniach)” informuje Unia Ciechanowiec.

LZS Krynki również przekaże część zebranych w ten sposób środków na jeden z okolicznych szpitali.

Bilety można kupić po kliknięciu TUTAJ. Gorąco Was do tego zachęcamy!

Źródło: facebook Unii Ciechanowiec i LZS-u Krynki

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE WPISY O TYCH ZESPOŁACH!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *