Okręgówka

Unia na treningu Wisły Kraków. Unia zagra sparing z KTS Weszło

“Przychodzę, wyrywam i jest” – ten cytat z piosenki autorstwa Piotra Kupichy z 2000 roku był odpowiedzią na pytanie “jak wy to robicie?”, zadane przeze mnie Przemkowi Piotrowskiemu z zarządu Unii Ciechanowiec. Przebojowe chłopaki z Ciechanowca robią wciąż coś naprawdę dużego!

Zawodnicy Unii uczestniczyli ostatnio w treningu Wisły Kraków. Nie juniorów, nie rezerw, tylko pierwszej drużyny. Tej z Kubą Błaszczykowskim, Rafałem Boguskim, Marcinem Wasilewskim. Nie oglądali treningu z drabin, nie koczowali za siatką, weszli na boisko, obejrzeli zajęcia, mogli porozmawiać i porobić sobie zdjęcia z zawodnikami i sztabem trenerskim. Zobaczcie sami.

To nie koniec podróży ciechanowieckiej drużyny. Kolejna z nich czeka zespół już 13 lipca. Tym razem Unia pojedzie do Warszawy na mecz sparingowy z KTS Weszło, czyli drużyną założoną przez Krzysztofa Stanowskiego. W składzie Weszło są tacy zawodnicy jak Grzegorz Szamotulski, Piotr Petasz, czy sam Wojciech Kowalczyk. Mecz ma zostać rozegrany 13 lipca w stolicy Polski.

Szczegółowy opis wydarzeń w ciechanowieckim klubie znajdziecie w artykule Grzegorza Sawickiego z FUTBOL.PL.

Zdjęcie główne: Wisła Kraków FB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *