Podlaska Piłka

4 liga

Wigry Suwałki zapraszają do udziału w test meczu – dołącz do drużyny!

Wigry Suwałki ogłaszają niepowtarzalną okazję dla wszystkich aspirujących piłkarzy. Zespół organizuj test meczu, będący szansą dla utalentowanych graczy na dołączenie do drużyny czwartoligowca, walczącego o awans do 3. ligi.

Zagraj w Wigrach Suwałki

Zapisy na test mecz już trwają, a data meczu zaplanowana jest na 25 listopada. Aby wziąć udział, konieczne jest wysłanie maila na adres maciejmakuszewskiws@gmail.com i zgłoszenie chęci udziału w tym wydarzeniu.

Zapisy są otwarte dla wszystkich chętnych urodzonych w 2007 roku i starszych. Klub Wigry Suwałki zachęca do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które może stać się pierwszym krokiem w kierunku realizacji marzeń o profesjonalnej karierze sportowej.

Nie przegap tej okazji! Dołącz do test meczu zorganizowanego przez Wigry Suwałki i sprawdź swoje umiejętności na boisku. Wyślij maila na adres maciejmakuszewskiws@gmail.com i zgłoś się na test mecz już teraz!

CZYTAJ WIĘCEJ O PODLASKIEJ PIŁCE:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podoba Ci się to, co robię? Postaw mi kawę i daj kopa do działania! Możesz postawić mi małą espresso za 5 zł, cappuccino za 10 zł lub dużą latte za 15 zł! Możesz też przelać dowolną kwotę. Zrobisz to BLIK-iem, bez żadnej rejestracji! Kliknij znaczek powyżej, dzięki!

Fot. https://www.facebook.com/SKSWigrySuwalki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.