Dużo wskazuje na to, że w najbliższym sezonie, w A klasie podlaskiej, zagra klub, który nie funkcjonuje od czterech lat. Chodzi o klub, który jeszcze w sezonie 2013/2014 grał w 3. lidze makroregionalnej, w której rywalizowały zespoły z województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Zajął tam wysokie, 9.miejsce!
LZS NAREWKA WRACA!
Ostatni ligowy sezon klubu to 2018/2019, kiedy grał w okręgówce. Ten klub to LZS Narewka. W ostatnim czasie na Facebooku drużyny mogliśmy zobaczyć, że na nowo założono stowarzyszenie o nazwie Klub Sportowy Narewka. Udało nam się dowiedzieć, że jest bardzo duża szansa na dołączenie klubu z Narewki do A klasy w sezonie 2023/2024.
Trzymamy kciuki! Każda taka wiadomość bardzo nas cieszy, trzymamy kciuki za chłopaków z Narewki!
CZYTAJ O WYCOFANIU SIĘ LZS NAREWKI Z LIGI!
CZYTAJ WIĘCEJ O PODLASKIEJ PIŁCE
- Medialne Mistrzostwa Ekstraklasy: Jagiellonia Białystok w ścisłej czołówce zaangażowania
- „Gra seniorska jest szybsza”. „Piłka na pierwszym miejscu”- rozmowa z Maksymilianem Cholewą z KS-u Wasilków
- Kto awansuje, kto spadnie? Przypominamy zasady awansów i spadków z podlaskich lig
- Awans Olimpii Zambrów do III ligi
- Dobre rzeczy warto polecać dalej. Dlatego polecamy Koba!





