www.podlaskapilka.pl

bo swojskie smakuje lepiej

Okręgówka

Spełnia się najgorszy scenariusz. Narewka wycofuje się z ligi

Niestety, to, czego baliśmy się wszyscy, stało się faktem. LZS Narewka musi wycofać drużynę z rozgrywek podlaskiej okręgówki. O sprawie pisaliśmy wcześniej – https://www.podlaskapilka.pl/2019/02/26/klub-z-okregowki-na-krawedzi-samorzad-chce-odebrac-dotacje/

Powodem jest brak wsparcia dla klubu na 2019 rok ze strony samorządu, czyli radnych i wójta gminy. Wójt przed wyborami miał obiecać większe wsparcie dla istniejących klubów sportowych i, co ciekawsze, tworzenie nowych kół i klubów sportowych! Dziś podpisuje się pod upadkiem klubu z klasy okręgowej…

Dzięki, że tu jesteś!

Oto fragment komunikatu, który zamieścił w internecie klub (pisowania oryginalna).

To Koniec piłki nożnej w Narewce. Nawet ciężko cokolwiek nam o tym powiedzieć. Klub dla którego każdy zostawił serce na boisku, dał od siebie tyle ile może…. A wszystko zostało rozwalone przez osoby z góry… Nie rozumiemy jak można “nasrać do własnego gniazda”. Co jest powodem upadłości klubu, można łatwo się domyślić… Gmina z Wójtem na czele wypieła się na nasz LZS i postanowiła już więcej nie wspierać nas finansowo… Szkoda, WIELKA SZKODA, dla samej atmosfery jaka panowała na treningach, przed meczami jak i po człowiek by został, ale bez wsparcia gminy klub po prostu przestaje istnieć… Szkoda ludzi którzy przychodzili mimo gorszych chwil i nas wspierali z trybun…teraz gdy mamy nowe boisko a nie mamy drużyny, pozostało zrobić chyba park w tym Miejscu. 

To drugi klub, który na wiosnę nie zagra w rozgrywkach. Wcześniej, z powodu braków kadrowych, z udziału w rozgrywkach A klasy wycofał się Orzeł Kleszczele.

2 KOMENTARZE

  1. W pierwotnym komunikacie była informacja o problemach z rozliczeniem zeszłorocznej dotacji. Panowie z Narewki, przedstawcie fakty, że jesteście czyści pod tym względem, i wtedy piszcie o sraniu w gniazdo. A na razie to wygląda tak: “hurr durr zły wójt gmina dawaj hajs bo nam się należy”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ