Podlaska Piłka

4 liga

Trener Szklarzewski odchodzi z Promienia Mońki

Fot. https://www.facebook.com/lkspromienmonki

Trener Promienia Mońki Dariusz Szklarzewski kończy pracę w klubie. Poinformował o tym na swoim prywatnych profilu na Facebooku. Prowadził klub z Moniek przez 3,5 roku.

„Wczoraj, po 3,5 roku pracy poprowadziłem ostatni trening z drużyną seniorów LKS Promień Mońki. Nadszedł czas kiedy nasze drogi się rozchodzą. Wspólnie z Zarządem Klubu podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Był to dla mnie bardzo owocny i wartościowy czas, w którym razem solidnie zapracowaliśmy na określoną markę w województwie podlaskim i rywalizowaliśmy jak równy z równym z większymi klubami” – napisał trener.

Na potwierdzenie publikuje tabelę obejmującą okres, kiedy prowadził Promienia. Faktycznie, pod wodzą Dariusza Szklarzewskiego Promień był czwartą drużyną w 4. lidze. Wyżej są tylko: ŁKS Łomża, Tur Bielsk Podlaski i KS Michałowo.

„Odnotowaliśmy dużo wartościowych wyników i zwycięstw, które na długo pozostaną w mojej pamięci. Oczywiście gorsze momenty – jak to w sporcie – również się zdarzały, ale było ich zdecydowanie mniej. Każdego dnia dawałem z siebie wszystko i pracowałem najlepiej jak potrafię. Wiem, że zrobiłem wszystko co mogłem, więc spokojnie odchodzę z podniesioną głową oraz poczuciem dobrze wykonanej pracy. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. Dziękuję Zarządowi Klubu za zaufanie oraz możliwość rozwoju w roli trenera. Dziękuję wszystkim Zawodnikom, z którymi wykonaliśmy wspólnie kawał dobrej roboty. Dziękuję Kibicom, władzom Miasta i wszystkim ludziom dobrze życzącym Klubowi. Coś się kończy, coś się zaczyna – do zobaczenia na piłkarskim szlaku!”czytamy w oświadczeniu trenera.

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W PODLASKIEJ PIŁCE! Dotrzesz z ofertą swojej firmy do kilkudziesięciu tysięcy fanów sportu! Zrobimy dla Ciebie reklamę w formie baneru na www, reklamę w social mediach, jeśli zechcesz – stworzymy artykuł o Twoje firmie. Możesz też zostać sponsorem nagród w którejś z zabaw dla kibiców, które organizujemy. Ceny z pewnością będą na Twoją kieszeń, tym bardziej, że ustalamy je indywidualnie. Dogadamy się na pewno. Napisz maila: kontaktpodlaskapilka@gmail.com lub zadzwoń: 502 160 688. Do usłyszenia, do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.