A klasa

Wyniki i tabele podlaskich lig [3. LIGA, 4. LIGA, OKRĘGÓWKA, A KLASA, 2 LIGA KOBIET, 3. LIGA KOBIET]

Za nami kolejny pasjonujący weekend z piłką nożną w naszym regionie. Zapraszamy na przegląd wyników i aktualne tabele ligowe od 3. ligi, przez 4. ligę, okręgówkę, A klasę, aż po 3. ligę kobiet!

3 LIGA GRUPA 1

Błonianka Błonie1-2Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok0-1Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki2-1ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz2-0Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda3-0Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa1-1Warta Sieradz
Broń Radom2-2Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki2-3Mławianka Mława
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki61550117-6
2. Mławianka Mława61550116-11
3. Legionovia Legionowo61341114-8
4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki61233011-7
5. Pelikan Łowicz61132110-7
6. Unia Skierniewice6113214-3
7. Legia II Warszawa61024011-7
8. Olimpia Zambrów692316-8
9. Jagiellonia II Białystok6721314-12
10. Lechia Tomaszów Mazowiecki672138-8
11. Broń Radom6721311-14
12. Ursus Warszawa661329-12
13. ŁKS II Łódź651238-9
14. Warta Sieradz651237-11
15. Pilica Białobrzegi651238-13
16. Sokół Ostróda641149-12
17. Błonianka Błonie641144-9
18. Concordia Elbląg610155-15

4 LIGA PODLASKA

Sparta 1951 Szepietowo1-4Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa Białostocka3-2Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo8-4MOSP Białystok
Wissa Szczuczyn3-3Wigry Suwałki
Warmia Grajewo2-0Promień Mońki
KS Śniadowo1-2KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża7-0Czarni Czarna Białostocka
Ruch Wysokie Mazowieckie4-0Orzeł Kolno
KS Grabówka1-2Tur Bielsk Podlaski
1. ŁKS 1926 Łomża61550127-8
2. KS Wasilków61550118-6
3. Tur Bielsk Podlaski61550113-7
4. Wigry Suwałki61442021-12
5. Warmia Grajewo61341112-5
6. Promień Mońki61240215-8
7. KS Michałowo61031216-11
8. Sparta 1951 Szepietowo61031210-10
9. Ruch Wysokie Mazowieckie6930314-9
10. KS Śniadowo651236-9
11. MOSP Białystok6512312-17
12. Krypnianka Krypno651238-14
13. Orzeł Kolno551224-11
14. KS Grabówka651237-15
15. Dąb Dąbrowa Białostocka6411411-22
16. Czarni Czarna Białostocka641148-20
17. Cresovia Siemiatycze620248-18
18. Wissa Szczuczyn510146-14

PODLASKA KLASA OKRĘGOWA

Piast Białystok0-0GKS Stawiski
Puszcza Hajnówka0-6GKS Gródek
Sokół 1946 Sokółka2-5Hetman Tykocin
Pogoń Łapy1-4Pomorzanka Sejny
Sparta Augustów3-1Orlęta Czyżew
Hetman Białystok2-4MKS Mielnik
Rudnia Zabłudów2-2Bocian Boćki
UM Krynki2-0Kora Korycin
1. Hetman Tykocin41240023-3
2. UM Krynki41240019-5
3. Sparta Augustów41031013-2
4. Orlęta Czyżew4721116-5
5. GKS Gródek4721112-5
6. Pomorzanka Sejny472119-6
7. Kora Korycin472114-3
8. MKS Mielnik4620210-10
9. Rudnia Zabłudów441128-7
10. Bocian Boćki441126-11
11. Sokół 1946 Sokółka441127-12
12. GKS Stawiski441123-9
13. Pogoń Łapy431035-12
14. Piast Białystok420224-13
15. Puszcza Hajnówka410132-27
16. Hetman Białystok400044-15

A KLASA PODLASKA GRUPA 1

Jasion Jasionówka4-1Sudovia Szudziałowo
Polonia Raczki10-0Pogranicze Kuźnica Białostocka
Jastrząb Knyszyn5-1Wissa II Szczuczyn
Grab Janówka0-3Biebrza Goniądz
Verta Suwałki5-1Promień II Mońki
1. Polonia Raczki1310010-0
2. Jastrząb Knyszyn131005-1
 Verta Suwałki131005-1
4. Jasion Jasionówka131004-1
5. Biebrza Goniądz131003-0
6. Warmia II Grajewo000000-0
7. Sudovia Szudziałowo100011-4
8. Grab Janówka100010-3
9. Promień II Mońki100011-5
 Wissa II Szczuczyn100011-5
11. Pogranicze Kuźnica Białostocka100010-10

A KLASA PODLASKA GRUPA 2

Turośnianka Turośń Kościelna2-1KS Sokoły
Piłkawka Białystok0-3Kos 1984 Rutki
Korona Dobrzyniewo Duże2-1Supraślanka Supraśl
Magnat Juchnowiec Kościelny1-2Pasja Kleosin
Narew Choroszcz1-2Włókniarz Białystok
1. Kos 1984 Rutki131003-0
2. Turośnianka Turośń Kościelna131002-1
 Korona Dobrzyniewo Duże131002-1
 Włókniarz Białystok131002-1
 Pasja Kleosin131002-1
6. KS II Wasilków000000-0
7. Magnat Juchnowiec Kościelny100011-2
 Narew Choroszcz100011-2
 Supraślanka Supraśl100011-2
 KS Sokoły100011-2
11. Piłkawka Białystok100010-3

A KLASA PODLASKA GRUPA 3

Olimpia II Zambrów3-1Husar Nurzec
Unia Ciechanowiec1-1Iskra Wyszki
Perspektywa Łomża0-6Kolejarz Czeremcha
Cresovia II Siemiatycze4-4Iskra Narew
Żubr Drohiczyn3-0Tur II Bielsk Podlaski
Pionier Brańsk8-1Ruch II Wysokie Mazowieckie
1. Pionier Brańsk131008-1
2. Kolejarz Czeremcha131006-0
3. Żubr Drohiczyn131003-0
4. Olimpia II Zambrów131003-1
5. Cresovia II Siemiatycze110104-4
 Iskra Narew110104-4
7. Unia Ciechanowiec110101-1
 Iskra Wyszki110101-1
9. Husar Nurzec100011-3
10. Tur II Bielsk Podlaski100010-3
11. Perspektywa Łomża100010-6
12. Ruch II Wysokie Mazowieckie100011-8

2. LIGA KOBIET GRUPA PÓŁNOCNA

Praga Warszawa0-6Nowy Świt Górzno
WAP Włocławek2-0GSS Grodzisk Wielkopolski
Medyk II Konin4-1Włókniarz Białystok
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski2-1KU-AZS UW Warszawa
PTC Pabianice1-4Loczki Wyszków
Lech/UAM Poznań9-2KS Raszyn
1. Lech/UAM Poznań41240029-3
2. Nowy Świt Górzno41240018-1
3. WAP Włocławek4103109-4
4. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski4620214-11
5. Medyk II Konin462027-5
6. Loczki Wyszków4620211-10
7. KS Raszyn4620210-17
8. PTC Pabianice431035-10
9. KU-AZS UW Warszawa431035-11
10. Praga Warszawa431034-27
11. Włókniarz Białystok420223-12
12. GSS Grodzisk Wielkopolski410134-8

3. LIGA KOBIET GRUPA 1

Legia Soccer Schools Warszawa9-0WAP Warszawa
Włókniarz Konstantynów Łódzki2-3Kolejarz Łódź
Zamłynie Radom10-0Zawisza Rzgów
MUKS Tomaszów Mazowiecki9-2Ekosport Białystok
Forty Piątnica3-0Królewscy Płock
Zły Warszawa2-2MKS Polonia Warszawa
1. Zamłynie Radom2620014-2
2. Legia Soccer Schools Warszawa2620013-3
3. MKS Polonia Warszawa241106-3
4. Forty Piątnica231014-4
5. Królewscy Płock231014-5
6. Kolejarz Łódź131003-2
7. MUKS Tomaszów Mazowiecki2310111-6
8. Włókniarz Konstantynów Łódzki210112-3
9. Zawisza Rzgów210110-10
10. Zły Warszawa210115-6
11. Ekosport Białystok200024-13
12. WAP Warszawa100010-9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.