3 liga 4 liga A klasa Okręgówka

Piłkarski weekend w Podlaskiem [HARMONOGRAM MECZÓW]

Trzecia liga grupa 1

Błonianka BłonieLegionovia Legionowo4 września, 12:00
Jagiellonia II BiałystokUnia Skierniewice3 września, 17:00
Pogoń Grodzisk MazowieckiŁKS II Łódź3 września, 15:22
Pelikan ŁowiczConcordia Elbląg4 września, 12:00
Lechia Tomaszów MazowieckiOlimpia Zambrów3 września, 16:30
Sokół OstródaPilica Białobrzegi3 września, 16:00
Ursus WarszawaWarta Sieradz3 września, 17:00
Broń RadomLegia II Warszawa2 września, 18:00
Świt Nowy Dwór MazowieckiMławianka Mława3 września, 17:00
1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki51550015-3
2. Mławianka Mława51240113-9
3. Legionovia Legionowo51031112-7
4. Legia II Warszawa592309-5
5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki592309-6
6. Pelikan Łowicz582218-7
7. Unia Skierniewice582213-3
8. Jagiellonia II Białystok5721214-11
9. Lechia Tomaszów Mazowiecki572128-7
10. Broń Radom562039-12
11. Olimpia Zambrów561315-8
12. ŁKS II Łódź551227-7
13. Pilica Białobrzegi551228-10
14. Ursus Warszawa551228-11
15. Warta Sieradz541136-10
16. Błonianka Błonie541133-7
17. Sokół Ostróda510146-12
18. Concordia Elbląg510145-13

Podlaska czwarta liga

Sparta 1951 SzepietowoKrypnianka Krypno4 września, 16:00
Dąb Dąbrowa BiałostockaCresovia Siemiatycze4 września, 15:00
KS MichałowoMOSP Białystok4 września, 16:00
Wissa SzczuczynWigry Suwałki3 września, 16:00
Warmia GrajewoPromień Mońki3 września, 16:00
KS ŚniadowoKS Wasilków4 września, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaCzarni Czarna Białostocka3 września, 15:00
Ruch Wysokie MazowieckieOrzeł Kolno3 września, 15:00
KS GrabówkaTur Bielsk Podlaski4 września, 16:00

Podlaska klasa okręgowa

Piast BiałystokGKS Stawiski3 września, 18:00
Puszcza HajnówkaGKS Gródek4 września, 14:00
Sokół 1946 SokółkaHetman Tykocin4 września, 16:00
Pogoń ŁapyPomorzanka Sejny3 września, 17:00
Sparta AugustówOrlęta Czyżew3 września, 16:00
Hetman BiałystokMKS Mielnik4 września, 18:30
Rudnia ZabłudówBocian Boćki3 września, 16:00
UM KrynkiKora Korycin4 września, 16:00

A klasa podlaska grupa 1

Warmia II Grajewo
Jasion JasionówkaSudovia Szudziałowo4 września, 16:00
Polonia RaczkiPogranicze Kuźnica Białostocka3 września, 16:00
Jastrząb KnyszynWissa II Szczuczyn4 września, 16:00
Grab JanówkaBiebrza Goniądz3 września, 16:00
Verta SuwałkiPromień II Mońki4 września, 14:00

A klasa podlaska grupa 2

KS II Wasilków
Turośnianka Turośń KościelnaKS Sokoły4 września, 14:00
Piłkawka BiałystokKos 1984 Rutki4 września, 17:00
Korona Dobrzyniewo DużeSupraślanka Supraśl3 września, 13:00
Magnat Juchnowiec KościelnyPasja Kleosin2 września, 19:30
Narew ChoroszczWłókniarz Białystok3 września, 17:00

A klasa podlaska grupa 3

Olimpia II ZambrówHusar Nurzec4 września, 12:00
Unia CiechanowiecIskra Wyszki4 września, 14:00
Perspektywa ŁomżaKolejarz Czeremcha3 września, 16:00
Cresovia II SiemiatyczeIskra Narew4 września, 16:00
Żubr DrohiczynTur II Bielsk Podlaski4 września, 16:00
Pionier BrańskRuch II Wysokie Mazowieckie4 września, 16:00

2 liga kobiet grupa północna

Praga WarszawaNowy Świt Górzno4 września, 14:00
WAP WłocławekGSS Grodzisk Wielkopolski4 września, 12:00
Medyk II KoninWłókniarz Białystok3 września, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiKU-AZS UW Warszawa3 września, 13:00
PTC PabianiceLoczki Wyszków4 września, 15:00
Lech/UAM PoznańKS Raszyn3 września, 12:00

3 liga kobiet grupa 1

Legia Soccer Schools WarszawaWAP Warszawa4 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów ŁódzkiKolejarz Łódź4 września, 17:00
Zamłynie RadomZawisza Rzgów4 września, 17:00
MUKS Tomaszów MazowieckiEkosport Białystok3 września, 14:00
Forty PiątnicaKrólewscy Płock3 września, 12:00
Zły WarszawaMKS Polonia Warszawa3 września, 18:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.