Okręgówka

Klub z podlaskiej okręgówki będzie miał nowy stadion!

Fot. facebook Dębu Dąbrowa Bialostocka

PIENIĄDZE NA TWÓJ KLUB! SKORZYSTAJ Z USŁUG FIRMY FALCON ENERGY, A PRZEKAŻE ONA 3% WARTOŚCI INWESTYCJI TWOJEMU KLUBOWI PIŁKARSKIEMU. OTRZYMASZ TEŻ 5% RABATU ZA WSPIERANIE KLUBU!

Drużyna spadła w tym sezonie z 4. ligi do klasy okręgowej, ale na pocieszenie zawodnicy i działacze otrzymali ostatnio bardzo dobrą wiadomość – ich stadion przejdzie gruntowną modernizację.

Dąb Dąbrowa Białostocka już niedługo będzie grał na znacząco zmodernizowanym obiekcie. Tamtejszy samorząd otrzymał dofinansowanie na ten cel w wysokości 1 077 519 zł. Dofinansowanie pochodzi z rządowego programu “Sportowa Polska”.

NAJBARDZIEJ PRZYJAZNA WYPOŻYCZALNIA W REGIONIE! 🙂

Już w marcu zapowiadał to na łamach portalu isokolka.eu burmistrz Dąbrowy Białostockiej Artur Gajlewicz:

– W ramach projektu może dojść do modernizacji obiektu. Wydaje mi się, że wymaga on tego remontu już od wielu lat. Dostaliśmy także dofinansowanie na remont trybun na stadionie. Powinno do tego dojść w miesiącach letnich, jeszcze w tym roku. Postanowiliśmy, że jest potrzebna wymiana nawierzchni. Spróbujemy zrobić całkowite ogrodzenie, chcemy je poszerzyć, żeby obejmowało też siłownię pod chmurką, pod którą chcemy ułożyć podłoże. Chcemy zrobić plac do ćwiczeń, rozgrzewki sportowej – tłumaczy burmistrz Dąbrowy Białostockiej, Artur Gajlewicz. – W planach jest także modernizacja budynku przy stadionie, również w środku. Na tym terenie ma być też profesjonalne oświetlenie, wiata na rowery, wiaty dla piłkarzy, wiata na górce, aby schronić się przed ewentualnym deszczem. Chcemy zrobić także nawodnienie automatyczne, jeżeli będzie to możliwe. Przebudowa murawy nie będzie konieczna, co najwyżej jej uzupełnienie. Myślę, że to ważna inwestycja, z której będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy.

Fot. dabrowa-bial.pl

Na tą wiadomość zareagowały władze Dębu. “Panie Burmistrzu Artur Gajlewicz, w imieniu wszystkich, którzy będą trenować na zmodernizowanym stadionie, a szczególnie zawodników naszego Klubu – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!”czytamy we wpisie na facebooku.

 • PZPN wykluczył kilka podlaskich klubów ze swoich struktur
  Podczas środowego walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego delegatów PZPN podjęto uchwałę o wykluczeniu ze struktur PZPN kilkudziesięciu klubów piłkarskich. Wśród nich są także kluby z województwa podlaskiego. Lista wykluczonych ze struktur PZPN klubów z woj. podlaskiego: KS LZS Narewka KS Orzeł Tykocin…
 • Cezary Kulesza prezesem PZPN-u! W zarządzie m.in. Sławomir Kopczewski
  Dzisiaj na Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo-Wyborczym Delegatów PZPN wybrano nowego prezesa związku. Został nim Cezary Kulesza. 59-latek zastąpi na tym stanowisku Zbigniewa Bońka, który został dzisiaj mianowany honorowym prezesem PZPN. To nie jedyny człowiek z Podlasia we władzach związku. W zarządzie znalazł się…
 • Nowy trener w Piłkawce Białystok. Były zawodnik Olimpii i Ruchu
  Fot. Piłkawka Białystok facebook Władze Piłkawki Białystok poinformowały o zmianie trenera. Nowym szkoleniowcem został Tomasz Rogowski, który zastąpi na tym stanowisku Piotra Kulgawczyka. “Czterdziestoletni szkoleniowiec będzie łączył pracę w Naszym klubie z prowadzeniem jednej z grup młodzieżowych w MOSP Białystok…
 • Wyjątkowy film na 70-lecie Sparty Szepietowo. “Grał w jednym korku i w pantoflu”
  Z okazji 70-lecia istnienia Sparty Szepietowo, powstał wyjątkowy film, w którym byli zawodnicy opowiadają kawał historii klubu. To naprawdę warto obejrzeć. W filmie usłyszycie sporo ciekawych anegdot piłkarskich, które zainteresują na pewno nie tylko sympatyków klubu z Szepietowa. Historię klubu…
 • Ruszył sezon w 4. lidze i okręgówce! [WYNKI, TABELE]
  Fot. https://www.facebook.com/turbielsk (Facebook Tura Bielsk Podlaski) Za nami pierwsza kolejka rozgrywek podlaskiej 4. ligi i podlaskiej klasy okręgowej. Nie brakowało w niej ciekawych meczów i ciekawych wyników. Zobaczcie, co działo się na podlaskich boiskach! 4. LIGA Najciekawszy mecz miał się…
 • Verta Suwałki – nowy klub w A klasie. To pomysł byłego kapitana Rospudy Filipów
  Fot. pixabay.com Do rozgrywek A klasy w nadchodzącym sezonie zgłoszono klub o nazwie Verta Suwałki. Będzie rywalizował w pierwszej grupie A klasy. Dowiedzieliśmy się nieco więcej o tym zespole. Pierwszym trenerem zespołu został Michał Żukowski, któremu zadaliśmy kilka pytań. Jak…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *