4 liga

Wzmocnienia ŁKS-u Łomża. Wśród nich zawodnik Dynama Mińsk

W ostatnim czasie drużynę czwartoligowego ŁKS-u wzmocniło dwóch zawodników. Jeden z nich to Białorusin.

Mowa o 19-letnim bramkarzu Ivanie Timashkovie, który reprezentował dotąd barwy Dynama Mińsk. Jak czytamy na stronie lks.lomza.pl:

Nasz nowy nabytek przychodzi do naszego zespołu z Dinama Mińsk. Ivan znajdował się w szerokiej kadrze pierwszego zespołu ze stolicy Białorusi. Regularnie strzegł bramki drugiego zespołu, z którym zwyciężył w rozgrywkach białoruskiej 1. ligi (drugi poziom rozgrywkowy).

Ivan ma na swoim koncie także powołania do młodzieżowych reprezentacji Białorusi oraz młodzieżowe mistrzostwa tego kraju.

Ivan Timashkov (fot. lks.lomza.pl)

Cieszymy się niezmiernie, że Ivan dołączył do Naszego zespołu. Pokazał się z bardzo dobrej strony w sobotnim sparingu ze Zniczem Biała Piska.

Poza aspektem sportowym, przybycie Ivana do Polski ma też aspekt o wiele bardziej istotny niż sport. Mamy nadzieję, że pobyt w Naszym kraju pozwoli mu na spokojne i normalne funkcjonowanie z dala od dotychczasowych problemów i zmartwień.

Drugim nabytkiem ŁKS-u jest Paweł Sokołowski z Orła Kolno, gdzie był wyróżniającym się zawodnikiem. Paweł ma 29 lat i gra na pozycji obrońcy lub pomocnika.

Paweł Sokołowski (fot.lks.lomza.pl)

ŁKS pierwszy mecz w sezonie 2021/2022 zagra u siebie z Olimpią Zambrów. Mecz zostanie rozegrany 14 lub 15 sierpnia.

Źródło: www.lks.lomza.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *