4 liga

Znów przełożone. Nie udało się dokończyć rundy jesiennej – jesienią

Z sześciu zaplanowanych na ten weekend meczów, które zostały wcześniej przełożone, rozegrano cztery. Oznacza to, że w tabelach ligowych drużyny będą miały zróżnicowaną liczbę meczów.

W “Keeza” 4. lidze zaległości nadrobił Promień Mońki i Orzeł Kolno. Gospodarze wygrali pewnie 4:1, choć początek meczu należał do Orła. Później do głosu doszedł Promień, który zagrażał coraz częściej bramce kolnian. Prowadzenie gospodarzom, strzałem z rzutu karnego, dał Damian Purta. Co nie udało się Orłowi na początku meczu, udało się pod koniec pierwszej połowy. Właśnie wtedy jeden z zawodników Orła głową zdobywa wyrównującego gola.

Druga połowa to już dominacja Promienia, a Orzeł próbował tylko kontrować. Robił to nieskutecznie, a gospodarze strzelali bramki. Zrobili to w drugiej części trzy razy i ostatecznie wygrali różnicą trzech goli – 4:1.

W “Keeza” klasie okręgowej nie doszło do spotkania Tura II z Unią Ciechanowiec z powodu problemów kadrowych Unii. Kora Korycin pokonała 3:0 Koronę Dobrzyniewo.

W A klasie prawdopodobnie walkowerem mecz ze Zniczem Suraż wygra Iskra Narew. Zawodnicy z Suraża zrezygnowali z wyjazdu na mecz. W drugiej grupie Supraślanka przegrała 1:4 z KS-em II Wasilków, a GKS Rutki niespodziewanie uległ 2:3 Sudovii Szudziałowo. Tylko w tej podlaskiej lidze sytuacja jest klarowna – wszystkie mecze zaplanowane na jesień zostały rozegrane.

Zaktualizowane tabele znajdziecie poniżej.