Podlaska Piłka

4 liga A klasa Okręgówka

Niektóre mecze z rundy jesiennej, będą rozegrane dopiero wiosną

Nie wszystkie zespoły w podlaskich ligach będą miały po piłkarskiej jesieni taką samą liczbę meczów. Jesień na boiskach się kończy, a mecze z tej rundy będą rozegrane dopiero wiosną. Tak zdecydował Podlaski Związek Piłki Nożnej.

W czwartej lidze tylko Promień Mońki z Orłem Kolno nadrobią zaległości jeszcze w listopadzie. Zmierzą się ze sobą 22 listopada o godzinie 12:00.

Warmia z Turem i KS Michałowo z ŁKS-em zagrają dopiero wiosną, przed 18. kolejką. Dokładne terminy meczów nie są jeszcze znane.

W klasie okręgowej będzie odwrotnie – dwa nierozegrane jeszcze mecze odbędą się w listopadzie, a jeden przełożono na wiosnę. W najbliższy weekend, 22 listopada, Tur II zagra z Unią Ciechanowiec o 12:00, a godzinę później rywalizowały będą Korona Dobrzyniewo i Kora Korycin. Spotkanie Tura II z Jasinem Jasionówka będzie rozegrane w 2021 roku, przed rozpoczęciem rundy rewanżowej.

W A klasie zaległości zostaną nadrobione w weekend. Wtedy to będą rozegrane mecze Iskry Narew ze Zniczem Suraż (sobota, godzina 13:00), KS-u II Wasilków z Supraślanką (niedziela, 12:00) i GKS-u Rutki z Sudovią Szudziałowo (niedziela, 17:30).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.