Podlaska Piłka

A klasa

Zostań patronem Podlaskiej Piłki i odbieraj bonusy!

Jeśli zaglądasz tu regularnie, czytasz wpisy i cenisz to, że piszę o podlaskiej piłce nożnej, to zostań i przeczytaj do końca.

Właśnie zacząłem swoją przygodę z Patronite, czyli portalem, dzięki któremu można wspierać twórców internetowych.

Przez te dwa lata prowadzenia portalu mogę stwierdzić – to był dobry pomysł. Jesteś tu, czytasz, oglądasz filmy, które nagrywam. Bardzo Ci za to dziękuję! Idziemy w dobrą stronę w kwestii promocji podlaskiej piłki i działań klubów. Ten portal to kilkadziesiąt tysięcy odsłon miesięcznie, to kilka tysięcy użytkowników. To internetowa siła piłki na Podlasiu! Dzięki Wam. 🙂

Nie chcę jednak na tym kończyć. Chcę się rozwijać, chcę robić jeszcze ciekawsze rzeczy, związane z piłką nożną w naszym regionie. Chcę częściej pojawiać się na meczach, częściej rozmawiać z osobami ze środowiska, robić wywiady i relacjonować dla Was wydarzenia. Możesz więc mi w tym pomóc i wiedzieć jeszcze więcej, czytać jeszcze ciekawsze wpisy, oglądać jeszcze ładniejsze filmy. Twoje wsparcie będzie dla mnie bardzo ważne!

POMAGASZ I ZYSKUJESZ BONUSY!

Co więcej, nie chcę nic za darmo. Za najniższe wsparcie, czyli 5 zł miesięcznie, będziesz wymieniony na tym portalu jako wspierający mnie. Każdy będzie widział, że pomagasz mi tworzyć i tym samym umacniasz siłę podlaskiej piłki nożnej! Będziesz miał także dostęp do jednego wpisu miesięcznie, który będą mogli czytać wyłącznie Patroni, czyli Ty. Wpis będzie zabezpieczony hasłem, które Ty otrzymasz ode mnie. Będę bardzo wdzięczny!

Za wsparcie 10 zł miesięcznie, poza dodaniem do listy Patronów i jednym wpisem w miesiącu, do którego będziesz miał dostęp, będziesz mógł brać udział w konkursach, skierowanych tylko do Patronów. Nagrody, jakie będą do wygrania w konkursie, będziesz mógł wybrać sam! Może dorzucę coś jeszcze. 🙂

Najwyższa kwota wsparcia to 30 zł miesięcznie. Zyskujesz wszystko to, co Patroni wspierający za 10 zł, dodatkowo będę miał dla Ciebie dwa wpisy w miesiącu, do których będziesz miał dostęp tylko Ty, oraz nagram jeden film w miesiącu, który obejrzą wyłącznie Patroni za 30 zł. Na pewno jednak to nie wszystko, w specjalnej grupie będziemy rozmawiać i sami będziecie mogli zaproponować formy, w jakie będę mógł się Wam odwdzięczyć za pomoc.

Rejestracja w portalu Patronite jest bardzo prosta. Po wejściu na stronę główną, klikasz „wspieraj”, następnie „zaloguj”, tam rejestrujesz konto, potwierdzasz linkiem, który dostaniesz na maila. Później logujesz się, szukasz „Podlaska piłka” i wybierasz kwotę wsparcia oraz czas wspierania.

Będę Ci bardzo wdzięczny, każdy Patron to dla mnie bardzo duże wsparcie w prowadzeniu portalu! Spróbuj i zobaczysz, czy warto. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.