Podlaska Piłka

A klasa

Walkowery w A klasie i okręgówce

Podlaski ZPN podjął decyzje o weryfikacji wyników meczów. Dwa przypadki dotyczą rozgrywek seniorskich.

Chodzi o mecz Keeza Klasy Okręgowej pomiędzy Pomorzanką i Piastem Białystok oraz mecz A klasy Znicz Suraż – Piłkawka Białystok.

Oto pełna treść komunikatu związkowego.

Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN informuje, iż na posiedzeniu w dniu 15.10.2020 r. zweryfikował następujące zawody:

  • 12 kolejki o Mistrzostwo Klasy Okręgowej w Sezonie 2020/21, zaplanowane pomiędzy Pomorzanka Sejny – KKS Piast Białystok na dzień 10.10.2020 r, zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść KKS Piast Białystok. Drużyna KKS Piast Białystok nie stawiła się na zawody w terminie wskazanym w terminarzu rozgrywek.
  • 8 kolejki o Mistrzostwo A Klasy grupa 1 w Sezonie 2020/21, pomiędzy Znicz Suraż – Piłkawka Białystok, rozegrane w dniu 11.10.2020 r., zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść Znicza Suraż. Wynik z boiska 6:3 na korzyść Znicza Suraż. W drużynie Znicza Suraż brak udziału przez cały mecz wymaganego jednego zawodnika o statusie młodzieżowca. W 78 minucie meczu nastąpiła zmiana: zawodnik oznaczony numerem 18, mający status młodzieżowca, zszedł z boiska i został zmieniony przez zawodnika oznaczonego numerem 4, nie mającego statusu młodzieżowca.
  • 9 kolejki o Mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Sezonu 2020/2021, rozegrane pomiędzy MOSP Białystok – Jagiellonia Białystok SSA w dniu 11.10.2020 r., zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść MOSP Białystok, wynik z boiska 0:0 (zero do zera). W drużynie MOSP Białystok wystąpił w meczu zawodnik, oznaczony numerem 16, który nie był uprawniony w systemie extranet do drużyny występującej w I lidze wojewódzkiej B1 w sezonie 2020/21.
  • 8 kolejki o Mistrzostwo II ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa 2 Sezonu 2020/2021, rozegrane w dniu 4.10.2020 r., pomiędzy BKS Hetman Białystok – KS Orlęta Czyżew, zweryfikowano jako walkower na niekorzyść KS Orlęta Czyżew, jednocześnie utrzymując wynik z boiska 7:0 (siedem do zera) na korzyść BKS Hetman Białystok. W drużynie KS Orlęta Czyżew wystąpiło 4 zawodników, którzy nie przedstawili ważnego dokumentu tożsamości z aktualną fotografią, w związku ze sprawdzeniem ich tożsamości przez sędziego zawodów, po uprzednim zgłoszeniu żądania sprawdzenia tożsamości przez drużynę przeciwną.
  • 7 kolejki o Mistrzostwo II ligi wojewódzkiej C1 gr 2 Sezonu 2020/21, zaplanowane na dzień 10.10.2020 r., pomiędzy Promień Mońki – Dąb Dąbrowa Białostocka, zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść Klubu Dąb Dabrowa Białostocka. Drużyna Dąb Dabrowa Białostocka nie stawiła się na zawody w terminie wskazanym w terminarzu rozgrywek.
  • 7 kolejki o Mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej D1 gr 1 Sezonu 2020/2021, rozegrane pomiędzy KS Wasilków – Narew Choroszcz w dniu 11.10.2020 r. o godz. 10.00., zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść Narwi Choroszcz, wynik z boiska 2:1 (dwa do jednego) na korzyść KS Wasilków. W drużynie Narwi Choroszcz wystąpili w tym meczu dwaj zawodnicy, tj. oznaczony nr 2 oraz oznaczony nr 9, którzy rozegrali całe zawody w dniu 10.10.2020 r. o godz. 10.00., tj. Narew Choroszcz-OSiR Hajnówka o Mistrzostwo II ligi wojewódzkiej C1 gr 1.
  • turniej 4 kolejki o Mistrzostwo ligi wojewódzkiej E1 Orlik gr 9 Sezonu 2020/21, rozegrany w dniu 10.10.2020 r., z udziałem pięciu drużyn: Akademia Malucha Białystok, AP Jagiellonia Białystok, KS Michałowo, Gryfik Gródek oraz MKS Białe Żubry Narewka, cztery mecze z udziałem MKS Białe Żubry Narewka zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść MKS Białe Żubry Narewka, na korzyść czterech wymienionych drużyn. W drużynie MKS Białe Żubry Narewka wystąpił w turnieju jeden zawodnik, którzy nie był uprawniony w systemie extranet do drużyny występującej w E1 gr 9 w sezonie 2020/21.
  • turniej 5 kolejki o Mistrzostwo ligi wojewódzkiej E2 Orlik gr 7 Sezonu 2020/21, rozegrany w dniu 10.10.2020 r., z udziałem trzech drużyn Talent Białystok, Talent II Białystok, Lwy Białystok, zweryfikowano jako walkower 3:0 (trzy do zera) na niekorzyść KS Studzianki, na korzyść trzech wymienionych drużyn. Drużyna KS Studzianki, nie stawiła się na zawody w terminie wskazanym w terminarzu rozgrywek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.