Podlaska Piłka

Futsal

Futbalo w 1. lidze futsalu!

Komisja do spraw nagłych podjęła w czwartek uchwałę, na mocy której sezon 2019/2020 w futsalu został zakończony. Drużyny, które awansowały do baraży o 1. ligę, uzyskały awans. Wśród nich jest Futbalo Białystok.

Mistrzem Polski w futsalu został Rekord Bielsko-Biała, ponieważ za końcowe tabele uznano te po rozegraniu ostatniej pełnej kolejki. Postanowiono, że zarówno w Ekstraklasie Futsalu jak i 1. lidze, nie będzie spadków do niższej ligi.

Z drugiej ligi z kolei awans uzyskały wszystkie zespoły, które zakwalifikowały się do baraży. Reprezentantem podlaskiego na tym etapie miało być Futbalo, co oznacza, że Podlasianie zagrają w kolejnym sezonie w 1. lidze futsalu. Nie dojdą do skutku mecze barażowe, w których rywalem Białostoczan miała być m.in. Legia Warszawa.

„Zespoły z 2. ligi które zakwalifikowały się do barażów (mistrzowie) wywalczyły awans do 1 ligi”czytamy w komunikacie komisji.

„Brawo drużyna, brawo zarząd, brawo kibice, sponsorzy, partnerzy. Misja Futbalo idzie razem do przodu”piszą na instagramie działacze Futbalo.

Zdjęcie: facebook Futbalo Białystok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.