4 liga

Klub z czwartej ligi będzie miał rezerwy

Czwartoligowy klub, walczący o awans do 3. ligi, zgłosi na kolejny sezon drużynę rezerw.

Chodzi o Wissę Szczuczyn.

“Zarząd MLKS ,,Wissa” na dzisiejszym posiedzeniu postanowił zgłosić do rozgrywek w sezonie 2020/2021 drugą drużynę Wissy. Budowanie drużyny i pierwsze treningi z nowym trenerem rozpoczną się już w kwietniu.”czytamy w komunikacie klubu.

W tej chwili rezerwy mają cztery kluby z podlaskiego – Jagiellonia, Narew Choroszcz, Tur Bielsk Podlaski i Cresovie Siamiatycze.

STADION W SZCZUCZYNIE ROŚNIE W OCZACH! KLIKNIJ

Z kolei pierwsza drużyna zakończyła właśnie przygotowania do rundy wiosennej. Czwartoligowa Wissa rozegrała sześć spotkań kontrolnych, z których trzy wygrała, dwa zremisowała i poniosła jedną porażkę, bilans bramkowy: 29:10. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu w spotkaniach towarzyskich okazał się powracający z wypożyczenia z Sokoła Sokółka Damian Toczydłowski , który dwunastokrotnie pokonał bramkarza rywali.

W zespole doszło do kilku zmian kadrowych. Zobaczymy w nim czterech nowych zawodników: Krzysztofa Sztukowskiego (Sparta Augustów), Damiana Toczydłowskieo skrócenie wypożyczenia (Sokół Sokółka), Artura Trzaskę (Korona Ostołęka) i Emila Łupińskiego (Olimpia Zambrów).

Barw Wissy w rundzie wiosennej nie będą reprezentować: Robert Cychol i Marcin Świderski (KS Troszyn), Damian Łazarczyk (Orzeł Kolno),Bartłomiej Zmierczak (szuka klubu).

Źródło: facebook Wissy Szczuczyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *