Okręgówka

W regionie powstanie kolejne sztuczne boisko piłkarskie!

Lubimy takie wiadomości! Buduje się stadion w Hajnówce i Szczuczynie, remontuje się w Mielniku, powstało boisko sztuczne w Kolnie. Do tego grona dołącza kolejna miejscowość w województwie podlaskim.

Sztuczne boisko o wymiarach 90×45 metrów ma powstać w Czarnej Białostockiej.

ZOBACZ BUDOWĘ STADIONU W HAJNÓWCE

“6 lutego Burmistrz Jacek Chrulski reprezentujący Gminę Czarna Białostocka podpisał z firmą „Panorama Obiekty Sportowe” Sp. z o.o. z Piaseczna umowę na kompleksowe roboty budowlane związane z realizacją projektu „Przebudowa boiska piłkarskiego i remont zaplecza socjalno-szatniowego przy boisku w Czarnej Białostockiej” przy ul. Torowej”informuje Gmina Czarna Białostocka.

SPRZĘT SPORTOWY – NAJWIĘKSZY WYBÓR EVER! 🙂

Boisko z syntetyczną nawierzchnią powstanie wraz z infrastrukturą techniczną, doświetleniem, wiatami dla zawodników rezerwowych oraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania budynku po wymiennikowni na zespół szatniowo-sanitarny.
Umowny koszt inwestycji to 2 298 588,33 zł, z czego dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej stanowi około 50% ww. kwoty. Zakończenie i odbiór końcowy nastąpi nie później niż do 30 maja 2021 roku.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PIŁCE W CZARNEJ BIAŁOSTOCKIEJ

STADION W SZCZUCZYNIE – ZOBACZ JAK POWSTAJE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *