3 liga 4 liga

Sparingi: grały czołowe podlaskie drużyny

W sobotę swoje mecze sparingowe rozgrywały czołowe podlaskie kluby. Padły w nich bezkompromisowe wyniki.

Ruch Wysokie Mazowieckie zagrał pod balonem z rezerwami Jagiellonii. Wygrał ten mecz 7:1, a aż 5 goli zdobyli zawodnicy testowani. Po jednym dorzucili Zysik i Stankiewicz. Wiemy, że wśród zawodników, którzy trenują w Ruchu są m.in. Tomasz Porębski i Karol Mackiewicz, byłyby to więc duże wzmocnienia w walce o pozostanie w trzeciej lidze. W nadchodzącym tygodniu klub ma ogłosić kilka transferów.

zdjęcie: facebook Ruchu Wysokie Mazowieckie

Z ligowym rywalem mecz przygotowujący do rundy wiosennej rozegrał KS Wasilków. Przegrał 2:3 z rewelacją rundy – Zniczem Biała Piska. Była to pierwsza porażka w sparingach drużyny prowadzonej przez Artura Woronieckiego.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PIŁKARSKIE AKCESORIA!

-Już przed pierwszym gwizdkiem arbitra  spotkania, wiadomym było, że dzisiejszy rywal będzie najtrudniejszym z wszystkich dotychczasowych przeciwników, z którymi wasilkowianie mierzyli się w trakcie dotychczasowego okresu przygotowawczego – napisano po meczu na stronie kswasilkow.pl.

KS Wasilków wystąpił dziś w następującym składzie: Grzegorz Nowajczyk- Adam Butkiewicz, Przemysław Panek, Piotr Dąbrowski, Konrad Niegowski, Michał Grygoruk, Mateusz Cichoński, Bartosz Dudziński, zawodnik testowany, Jakub Jakimiuk, Dawid Śliwowski. Z ławki rezerwowych wchodzili: Jakub Smolewski, Łukasz Wojciechowski, Paweł Naliwajko, Michał Poduch, Maciej Zieniewicz oraz 2 zawodników testowanych.

www.kswasilkow.pl

Na sztucznym boisku w Zambrowie miejscowa Olimpia podejmowała Warmię Grajewo i nie była gościnna – wygrała 6:0. Po dwa gole dla “biało-niebieskich” strzelili Kamil Zalewski i zawodnik testowany (narodowości Japońskiej), a po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Jastrzębski i Michał Dawidowicz.

W Sokółce zmierzyli się ze sobą Sokół z Turem. Dość niespodziewanie Sokół łatwo ograł Tura aż 4:0. W pierwszej połowie, jak relacjonują działacze Tura, gra tego zespołu jeszcze nie wyglądała źle, w drugiej natomiast zdecydowanie “siadła”. “Najpierw Sokół zdobył gola po rożnym i zamknięciu akcji przez niekrytego gracza na długim słupku. Bramki numer 3 i 4 to akcje zakończone wypuszczeniem rywala prostopadle za linię obrony i wykończeniem praktycznie sam na sam”czytamy w facebookowej relacji.

facebook Tura Bielsk Podlaski


ZNACIE WYNIKI INNYCH SPARINGÓW? PODZIELCIE SIĘ NIMI W KOMENTARZU!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *