www.podlaskapilka.pl

bo swojskie smakuje lepiej

3 liga

Nie-podlascy sparingpartnerzy Ruchu Wysokie Mazowieckie

Wysokomazowiecki Ruch od początku tygodnia przygotowuje się do rundy wiosennej rozgrywek III ligi. W trakcie przygotowań biało-niebiescy mają w planach siedem sparingów i treningi głównie na sztucznej murawie.

-Z racji zimowej aury treningi najczęściej odbywać się będą na sztucznej murawie w Zambrowie. Drużyna cyklicznie trenować będzie również pod okiem trenera od przygotowania motorycznego na siłowni – czytamy na facebooku Ruchu.

Rywalami drużyny prowadzonej od stycznia przez trenera Bartosza Jurkowskiego będą głównie drużyny z województwa mazowieckiego. 26 stycznia w Ostrołęce Ruch zagra z tamtejszą Koroną. 2 lutego zmierzy się w Puławach z Wisłą. Tydzień później zagra z jedyną drużyną z podlaskiego, KS-em Wasilków – mecz odbędzie się w Zambrowie. Kolejne sparingi Ruch rozegra z: Zniczem Biała Piska, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, MKS-em Przasnysz i Legią II Warszawa.

Powodem takiego doboru rywali miał być wyższy poziom sportowy, jaki prezentują kluby z województwa mazowieckiego. Ma to pozwolić lepiej przygotować się do trudów walki o utrzymanie w III lidze. A zadanie nie będzie łatwe, bo Ruch zajmuje 14 miejsce w tabeli, mając tylko 2 punkty przewagi nad drużynami w strefie spadkowej.

Ruch rozpocznie walkę o utrzymanie wyjazdowym meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz zaplanowano na 16-17 marca.

Źródło: https://www.facebook.com/MKSRUCH/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ