3 liga 4 liga

Sparing – dla jednych SPA, dla drugich RING

Podlaskie zespoły piłkarskie co weekend sparują w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W ostatnich dniach rozegrano kilka ciekawych meczów. Jedni mieli łatwy spacerek, inni musieli bić się o wynik do końca.

WYPRZEDAŻ – ZOBACZ OFERTĘ!

W pojedynku walczących o utrzymanie trzecioligowców, górą był Ruch Wysokie Mazowieckie, który po zaciętym meczu, należącym bardziej do kategorii “RING”, pokonał 2:1 KS Wasilków. W 17. minucie Ruch przegrywał, ale końcówka meczu należała do biało-niebieskich. W 88. minucie wyrównał Jackiewicz, a w doliczonym czasie gry zwycięstwo Ruchowi dał Kossyk.

Miał być RING, a było SPA… bo trudnego rywala w grze kontrolnej miała Olimpia Zambrów, która grała z Polonią Warszawa. Wiadomo, że Polonia ma problemy, ale Olimpia mimo wszystko niespodziewanie łatwo poradziła sobie z “Czarnymi Koszulami”. Zambrowianie wygrali 3:0 po dwóch golach Kamila Zalewskiego i jednym Rafała Kalinowskiego.

Formę sprawdzali też czwartoligowcy. Wissa podzieliła się punktami z Narwią Ostrołęka, a gola dla Wissy zdobył Damian Toczydłowski.

facebook Wissy Szczuczyn

2:5 Tur Bielsk Podlaski uległ drużynie Jagielonii, grającej w Centralnej Lidze Juniorów. Tur przegrał, bo popełniał zbyt łatwe błędy w obronie. W pierwszej połowie, jak stwierdził trener Bierżyn, Tur sam strzelał sobie bramki.

facebook Tura Bielsk Podlaski

Ciekawy sparing odbył się w Kolnie. Orzeł grał z Warmią. Do przerwy Orzeł przeleciał nad Warmią, ograł ją 5:0. Prawdziwe SPA, co? Po przerwie drapieżny ptak wylądował, mocno wystraszony wyciem “Wilków”, którzy odrobili straty i doprowadzili do remisu. Wynik 5:5 – urok spa-ringów!

WSZYSTKO O PODLASKICH TRZECIOLIGOWCACH – KLIKNIJ!

Z liderem okręgówki mazowieckiej – Narwią Ostrołęką – zagrał KS Śniadowo. Podlasianie zagrali dobry mecz i wygrali 2:0. “Wygrywamy, ale nie to było najważniejsze dla trenera a bardziej to co staraliśmy się robić przez ostatni miesiąc, jest kilka nowych twarzy i to wszystko wygląda coraz lepiej, po to był tez ten sparing żeby zobaczyć nad czym musimy więcej popracować ale widać ze z treningu na trening i z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej, jak i sama gra jest coraz przyjemniejsza dla oka. Przed naszymi zawodnikami jeszcze dużo pracy ale każdy wierzy że będzie tylko lepiej i miejmy taka nadzieje.” informują działacze klubu na facebooku.

4 LIGA PODLASKA – WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU – ZOBACZ

Łatwą przeprawę miała Sparta Szepietowo, która na luzie pokonała juniorów Olimpii Zambrów 7:0. Bramki dla Sparty zdobywali: Prusinowski 14, Wiśniewski 60′, testowany zaw. 66′, Bańkowski 77′, testowany zaw. 86′, 90′, Czarnecki 88′.