4 liga

Dotacja dla ŁKS-u

Łomżyński Klub Sportowy, z puli 1 miliona 150 tysięcy złotych, przeznaczonej na sportowe stowarzyszenia w mieście, otrzymał 222 tysiące.

Zarządzenie w tej sprawie podpisał Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

-Zawnioskowałem do Rady Miejskiej, aby w tym roku była to kwota 1 mln 150 tys., czyli o 50 tysięcy złotych większa niż w poprzednim oraz o wygospodarowanie większej kwoty na sport dziecięcy i młodzieżowy. Do rozwoju łomżyńskiego sportu potrzeba bowiem odpowiedniego wsparcia finansowego. Środki zostały podzielone według nowych kryteriów, które zaproponowała Łomżyńska Rada Sportu. Zasiadają w niej osoby reprezentujące różne dyscypliny sportowe, które doskonale znają specyfikę oraz potrzeby klubów i stowarzyszeń.napisał na facebooku Chrzanowski.

Klub jest największym beneficjentem konkursu ofert. Drugie stowarzyszenie pod względem wysokości dofinansowania, czyli Młodzieżowy ŁKS, otrzymał od miasta 138 tysięcy złotych.

NAJLEPSZA HURTOWNIA SPRZĘTU SPORTOWEGO!

Dziękujemy Panu Prezydentowi za wsparcie, które od początku sprawowania swojej kadencji okazuje łomżyńskiej piłce nożnej.podziękowali działacze ŁKS-u Łomża.

Zdjęcie: https://www.facebook.com/lks1926lomza/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *