Okręgówka

Unia Cup – szykuje się duży turniej!

To będzie pierwsza edycja turnieju, ale zapowiada się, że chłopaki z Unii zaliczą wejście smoka! Unia Cup – już za tydzień, w sobotę. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal podlaskapilka.pl.

Kibice będą mogli obejrzeć rywalizację piłkarzy w kategorii juniora młodszego. W turnieju zagrają gospodarze – Unia – oraz ekipy MOSP-u Białystok, Piasta Białystok, Pogoni Łapy, Ostrovii Ostrów Mazowiecka, Włókniarz Białystok i OSP Czyżew.

– Oprócz tradycyjnych rozgrywek, będą również dwie dodatkowe konkurencje indywidualne, w których zawodnicy będą mogli wykazać się swoimi technicznymi umiejętnościami uzupełnia Przemek Piotrowski z zarządu Unii Ciechanowiec.

Jak zwykle, Unia zadbała o szczegóły – patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej oraz Burmistrz Ciechanowca.

Chcemy dotrzeć z informacją o turnieju do jak największej liczby osób, dlatego prosimy żebyście udostępniali post na swoich fejsbukowych tablicach. Pierwszego lutego widzimy się na hali w Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Zabierajcie znajomych i wpadajcie kibicować wszystkim drużynom. Hala w ZSOiZ posiada trybuny, więc będzie można w komfortowych warunkach spędzić przedostatni dzień ferii zachęca Przemek Piotrowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.