4 liga

Warmia wzmacnia defensywę. Jest już pierwszy transfer

-Nasza defensywa wymaga naprawy – mówią działacze Warmii Grajewo i już szukają wzmocnień tej formacji. Zespół w 15 jesiennych meczach stracił aż 29 goli, czyli tyle, ile w całym poprzednim sezonie.

Łukasz Domurat; fot: Warmia Grajewo

Pierwszym obrońcą, który dogadał się już z zarządem i dołączył do drużyny, jest Łukasz Domurat. Wychowanek Warmii Grajewo po półrocznym pobycie za granicą wraca do Polski i szybko chce nadrobić zaległości treningowe. Klub na swojej stronie internetowej opisuje, że Łukasz na pewno pomoże zespołowi poprawić grę obronną i z dużym zaangażowaniem przystąpił do początku okresu przygotowawczego.

Warmia testuje też dwóch innych piłkarzy, z którymi jest bardzo blisko porozumienia. -Ich przyjście może okazać się znacznym wzmocnieniem zespołu. Obaj porozumieli się już z zarządem, złożyli podania o przyjęcie do naszego klubu i pozostały tylko do załatwienia formalności związane z ich transferem. wyjaśniają szefowie “Wilków”.

Z pierwszym zespołem trenuje też trzech wyróżniających się juniorów – osiemnastoletni Karol Kramkowski oraz o rok młodsi Kuba Kwieciński i Dominik Kukliński. Jeśli dobrze zaprezentują się w okresie przygotowawczym, zostaną włączeni do kadry pierwszej drużyny na rundę wiosenną.

Największą stratą dla Wamii jest odejście Karola Janika, który będzie grającym trenerem rywala zza miedzy – Biebrzy Goniądz.

Podopieczni trenera Andrzeja Olszewskiego trenują na naturalnym boisku przy klubie HADES w Grajewie. Boisko jest oświetlone i jeśli pogoda pozwoli, tam również Warmia będzie chciała rozegrać przynajmniej część z siedmiu zaplanowanych sparingów. Oto ich plan:

  • 25.01 ŁKS 1926 Łomża (w Łomży)
  • 01.02 SPARTA Augustów (w Augustowie)
  • 08.02 OLIMPIA Zambrów (w Zambrowie)
  • 15.02 CK Troszyn (w Łomży)
  • 22.02 ORZEŁ Kolno (w Kolnie)
  • 29.02 BIEBRZA Goniądz (w Łomży)
  • 07.03 MAZUR Ełk (w Ełku)

Źródło: http://kswarmiagrajewo.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *