3 liga

Zmiany w Ruchu. Czy zagra w nim były obrońca Jagiellonii?

Zawodnicy Ruchu Wysokie Mazowieckie rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej. W pierwszym treningu, który odbył się na boisku w Zambrowie, pojawiło się kilku testowanych zawodników.

Wśród nich jest były piłkarz ekstraklasowej Jagiellonii, występujący ostatnio w Blauberen – klubie ósmej ligi niemieckiej. To Tomasz Porębski.

Drugim z testowanych w Ruchu zawodników jest Cezary Osuch, wychowanej Legii Warszawa, reprezentujący w rundzie jesiennej Chełmiankę Chełm.

Niestety, klub musiał pożegnać się z niektórymi zawodnikami.

-Naszą drużynę na ten moment opuściło trzech graczy – Maciej Radaszkiewicz, Patryk Przemielewski oraz Rafal Babul, który odszedł do RKS-u Radomsko. Na testach w innych drużynach przebywają z kolei: Eryk Niemira, Mariusz Wierzbowski oraz Grzegorz Makal. Na dzień dzisiejszy trudno stwierdzić, czy wymienieni gracze opuszczą nasz zespół czy pozostaną z nami – wyjaśniają działacze Ruchu.

Pierwszy sparing Ruch rozegra w sobotę o godzinie 14:00 w Zambrowie, a rywalem biało-niebieskich będą pierwszoligowe Wigry Suwałki. W kolejnych sparingach rywalami wysokomazowiecczan będą: Olimpia Zambrów, Znicz Biała Piska, Jagiellonia II Białystok, Jagiellonią CLJ, KS Wasilków oraz KS CK Troczyn. 

Warto zaznaczyć, że klub założył oficjalne konto na Instagramie. Poszukuje również osób, które poprowadzą inne media klubowe (stronę www, Youtube, Twitter).

Źródło: https://www.facebook.com/MKSRUCH/?ref=page_internal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *