nagroda miesiąca

Głosowanie na Nagrodę Roku w podlaskiej piłce rozstrzygnięte!

Prawie 2,5 tysiąca osób zagłosowało w finałowej ankiecie Nagrody Roku 2019 w podlaskiej piłce nożnej. W głosowaniu zwyciężył bramkarz i działacz LZS-u Krynki, Kamil Jackiewicz.

Na Kamila Jackiewicza głos oddało ponad 1300 osób. Na jego rywali w głosowaniu, czyli młodą futsalową ekipę Bonito Białystok, głos oddało ponad 1100 osób.

Głosujący docenili duże zaangażowanie Kamila Jackiewicza w pracę na rzecz LZS-u Krynki. Sami zawodnicy przyznają, że bez takiej pasji, jaką ma Kamil, zarówno organizacja, jak i wyniki zespołu nie byłyby tak dobre.

Wynik głosowania skomentował sam zwycięzca. -Dziękuję, ale gratulacje należą się tym, co głosowali, bo to łączna suma głosów dała ten wynik, oraz temu, który mnie nominował czyli Marcin Griń. Uważam, że gdyby nominować zamiast mnie prezesa Mariusz Stefanowicz, bądź cały klub, czy też grupę nieformalną LZS KRYNKI, to wynik byłby taki sam, czyli zwycięstwo. Fajne wyróżnienie, ale nie dlatego robię, co robię bo chce być gloryfikowany, a z pasji i przywiązania do tego co z klubem związanemówi Kamil.

Na koniec przypominamy kilka akcji chłopaków z Krynek, za którymi stał Kamil. Kamilu, podziwiamy Twoje zaangażowanie i życzymy wszystkim klubom, żeby był w nich choć jeden taki “Kamil”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *