Okręgówka

Charytatywna licytacja nowej koszulki KS UM Krynki

Klub z Krynek postanowił pomóc i przekazać na licytację nową meczową koszulkę.

Pieniądze za koszulkę zostaną przekazane na leczenie Krystiana, siostrzeńca dwóch zawodników drużyny – Kamila i Adama Kasackich. Licytacja odbywa się w komentarzach pod postem, który znajdziecie poniżej.

Krystian urodził się z wieloma skomplikowanymi schorzeniami, które opisano pod postem.

Krystian ma: wadę serduszka-ubytek międzyprzedsionkowy, wrodzoną wadę wzroku Coloboma, skomplikowaną wrodzoną wadę układu moczowo-płciowego, zaburzenia napięcia mięśniowego. W niedalekiej przyszłości czeka go skomplikowany zabieg ukłau moczowo-płciowego. Wady wrodzone Krystiana wynikają z niezwykle rzadkiej mikrodelecji chromosomu pierwszego: 1q21.2. Wiąże się ona także z opóźnieniem rozwojowym, brakiem lub zaburzeniami mowy, autyzmem.

Obecnie borykamy się z okropnymi zaburzeniami snu, zaburzeniami sensorycznymi, nieutulonymi napadami złości. Czekamy na wyznaczenie terminu w specjalistycznej poradni psychologiczno-pedagogicznej „Synapsis”, by jak najlepiej zdiagnozować Synka i wybrać jak najlepszą dla niego terapię. Krystek od 3 m.ż. jest intensywnie rehabilitowany, dzięki czemu zrobił ogromne postępy.

Krystianek to bardzo wesoły, uśmiechnięty chłopiec, który już niedługo skończy 1,5 roku. Jednak jego życie nie jest proste: wizyty u specjalistów, terapeutów, wyjazdy do Warszawy na badania, do poradni specjalistycznych-to codzienność. Obecnie jest pod opieką: neurologa, lekarza rehabilitanta, kardiologa, okulisty, urologa, chirurga, genetyka, audiologa, endokrynologa.

Zachęcamy wszystkich Czytelników do licytacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *