3 liga

Raport zimowy: KS Wasilków i Olimpia Zambrów (zdjęcia)

Rozpoczynamy dziś cykl pod hasem “zimowy raport”. Będziemy zaglądać do klubów z podlaskiego i informować o przygotowaniach do rundy wiosennej.

Jako pierwsi treningi wznowili trzecioligowcy – Olimpia i KS Wasilków.

Na pierwszym treningu Olimpii, prowadzonym przez trenera Tomasza Kulhawika, pojawiło się łącznie 20 zawodników, wśród nich dwóch testowanych.

Po półrocznej grze w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska do zespołu Olimpii dołączył Mateusz Jastrzębski, któremu macierzysty klub skrócił okres wypożyczenia.

Wszystkich kibiców już teraz zapraszamy na pierwsze z zaplanowanych na okres przygotowawczy spotkanie sparingowe Olimpia Zambrów – KS CK Troszyn.” – informuje klub.

Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Zambrowie przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8. Początek meczu – godz. 11:00.

Dwa dni wcześniej zajęcia w hali rozpoczęli piłkarze KS-u Wasilków. – Trener Artur Woroniecki zaplanował zajęcia na hali, siłowni oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pierwsze zajęcia odbyły się jeszcze w niepełnym składziemówią działacze.

Ostatni zespół w tabeli ma już umówionych sparingpartnerów. W planie jest rozegranie gry wewnętrznej w najbliższą sobotę o godzinie 12.00. Zaplanowano również dziewięć sparingów. Przeciwnikami wasilkowian będą: Sokół Sokółka, Narew Ostrołęka, Hetman Białystok, ŁKS 1926 Łomża, Znicz Biała Piska, Jagiellonia U 19, Jagiellonia II, Ruch Wysokie Mazowieckie i Tur Bielsk Podlaski.

Pierwszy mecz rundy wiosennej Olimpia rozegra u siebie z Pelikanem Łowicz, a KS Wasilków podejmie Concordię Elbląg. Mecze zaplanowano na 7 i 8 marca.

Źródło: facebook KS Wasilków/ http://olimpiazambrow.net/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *