kaja

Folklor podlaskich boisk

Podlaski ZPN promuje piłkę na różne sposoby

Hubert Siejewicz z Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w ubiegły czwartek odwiedził dzieci w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Białymstoku, przekazując im piłkarskie upominki.

W roku, w którym Podlaski Związek Piłki Nożnej obchodzi 90-lecie istnienia, organizacja chce w sposób szczególny promować piłkę nożną. Wizyta Huberta Siejewicza w placówce była jedną z takich inicjatyw.

-Codzienne funkcjonowanie związku to nie tylko szeroko rozumiana organizacja rozgrywek na wszystkich poziomach młodzieżowych i seniorskich w województwie, ale również popularyzacja tego sportu i otwartość na każdego, dla kogo gra w piłkę nożną jest pasją. Misją Związku jest między innymi pomoc tym środowiskom, które potrzebują wsparcia rzeczowego, w tym w postaci podstawowego sprzętu piłkarskiego czytamy na stronie podlaskizpn.org.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy prezesa Sławomira Kopczewskiego. Hubert Siejewicz z departamentu Graasroots PZPN-u, w obecności pani dyrektor Katarzyny Liedke-Charkiewicz wręczył zaskoczonym podopiecznym drobne upominki. Dla onieśmielonych chłopców piłki, bluzy oraz koszulki reprezentacji Polski były wspaniałym prezentem – czytamy w relacji Podlaskiego ZPN-u.

Źródło: http://podlaskizpn.org/podlaski-zwiazek-pilki-noznej-dzieciom/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *