Podlaska Piłka

3 liga

Bartosz Grzelak nie jest już trenerem Olimpii Zambrów!

Bartosz Grzelak oraz Rafał Melon przestali pełnić swoje dotychczasowe funkcje w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu Olimpii Zambrów. Dodatkowo trener Rafał Melon od dnia dzisiejszego nie będzie już również koordynatorem akademii zambrowskiego klubu.

Bartosz Grzelak był pierwszym trenerem III-ligowego zespołu seniorów Olimpii od lipca 2022 roku, natomiast Rafał Melon dołączył do Zambrowskiego Klubu Sportowego jako asystent oraz koordynator akademii w lipcu tego roku.

„W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zarządu klubu z trenerem oraz asystentem pierwszego zespołu. Po blisko 4-godzinnych rozmowach wspólnie doszliśmy do pewnych wniosków, po których Bartosz Grzelak oraz Rafał Melon złożyli rezygnacje z pełnionych przez siebie funkcji. My jako zarząd przyjęliśmy te rezygnacje rozwiązując kontrakty z trenerami za porozumieniem obydwu stron. Niebawem podamy nazwiska nowego trenera oraz asystenta pierwszego zespołu.” – przekazał zarząd klubu.

Panowie! Dziękujemy za dotychczasową pracę oraz wkład w drużynę, a także grupy młodzieżowe podczas wykonywania swoich zadań w naszym klubie! Życzymy powodzenia w dalszych karierach zawodowych. Już niebawem poinformujemy o nowych osobach powołanych na te stanowiska.”napisano w komunikacie klubu.

Źródło informacji i zdjęcie: olimpiazambrow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.