Podlaska Piłka

PUCHAR

Prezes Kopczewski: na zmianę terminu zaproponowanego przez ŁKS nie zgodziła się Jagiellonia II

Fot. https://www.facebook.com/podlaskizpn

Wczoraj działacze ŁKS-u Łomża wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że rezygnują w udziale w zaplanowanym na najbliższą środę finale Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Jako powód takiej decyzji wskazywali nietrafione według nich miejsce rozgrywania finału i termin, kolidujący z najważniejszymi meczami w walce o awans do 3. ligi.

Dziś na ten temat po raz pierwszy wypowiedział się prezes Kopczewski. W rozmowie z Kurierem Porannym stwierdził, że jest zdziwiony postawą łomżyńskiego klubu, bo wszystkie zespoły rywalizujące w pucharze od dawna znały termin finałowego meczu. Ponadto, prezes powiedział, że owszem, 19 maja ŁKS zaproponował zmianę terminu i miejsca rozgrywania meczu, ale na to nie zgodziła się Jagiellonia II Białystok, czyli drugi finalista.

Dziś o 13:00 w siedzibie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zaplanowano specjalne posiedzenie w tej sprawie. Przypomnijmy – finał między ŁKS-em Łomża a Jagiellonią II BIałystok miał zostać rozegrany w środę, 7 czerwca, o 17:00 na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem.

Źródło: www.poranny.pl

CZYTAJ WIĘCEJ O PUCHARZE

ZAREKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W PODLASKIEJ PIŁCE! Dotrzesz z ofertą swojej firmy do kilkudziesięciu tysięcy fanów sportu! Zrobimy dla Ciebie reklamę w formie baneru na www, reklamę w social mediach, jeśli zechcesz – stworzymy artykuł o Twoje firmie. Możesz też zostać sponsorem nagród w którejś z zabaw dla kibiców, które organizujemy. Ceny z pewnością będą na Twoją kieszeń, tym bardziej, że ustalamy je indywidualnie. Dogadamy się na pewno. Napisz maila: kontaktpodlaskapilka@gmail.com lub zadzwoń: 502 160 688. Do usłyszenia, do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.