Podlaska Piłka

Juniorzy Okręgówka

Jeszcze w 2020 roku grał w okręgówce. Teraz przeszedł testy w klubie Ekstraklasy

Zawodnik, który jeszcze dwa lata temu biegał po boiskach podlaskiej klasy okręgowej, właśnie przeszedł pozytywnie testy w klubie, grającym na poziomie Ekstraklasy!

Piast Białystok

Chodzi o byłego zawodnika m.in. Piasta Białystok Michała Klejno z rocznika 2005. O jego debiucie w pierwszym zespole Piasta Białystok mówił trener klubu Paweł Cichoń w wywiadzie z 2020 roku. Czytaj go tutaj.

Delta Warszawa

Michał jest zawodnikiem Delty Warszawa. To właśnie jego obecny klub poinformował o pozytywnej weryfikacji umiejętności Michała przez klub z Esktraklasy – Miedź Legnica.

Miedź Legnica

„W dniu dzisiejszym trzydniowe testy w Ekstraklasowym zespole Miedzi Legnica zakończyło trzech naszych zawodników: Vladislav Zavarza rocznik 2004, Michał Klejno rocznik 2005 i Maksim Konanau rocznik 2006. Cała trójka to oczywiście reprezentanci naszego zespołu SENIORÓW. Od poniedziałku do dzisiaj chłopcy zaliczyli cztery jednostki pod okiem trenera Grzegorza Mokrego i z tego co wiemy od sztabu szkoleniowego Miedzi wypadli bardzo dobrze. To co słyszeliśmy i widzieliśmy pozwala snuć dalsze plany na przyszłość.”czytamy na profilu facebookowym warszawskiej Delty.

Michał Klejno – pierwszy z lewej

Życzymy Michałowi transferu do Ekstraklasy!

Fot. https://www.facebook.com/ksdeltawarszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.