A klasa

To już koniec rundy jesiennej w A klasie [WYNIKI I TABELE]

Za nami ostatni weekend z podlaską A klasą w tej rundzie. Jak wyglądają tabele grup A klasy podlaskiej na zakończenie jesieni? Zobaczcie!

A klasa podlaska grupa 1

Do rozegrania pozostały mecze: Sudovia – Promień i Pogranicze – Jastrząb (20 listopada).

Promień II Mońki4-1Grab Janówka
Biebrza Goniądz3-1Jastrząb Knyszyn
Wissa II Szczuczyn1-1Polonia Raczki
Pogranicze Kuźnica Białostocka3-2Jasion Jasionówka
Sudovia Szudziałowo1-8Warmia II Grajewo
1. Biebrza Goniądz102891033-12
2. Polonia Raczki102682037-8
3. Verta Suwałki101961335-21
4. Warmia II Grajewo101752336-16
5. Jasion Jasionówka101341524-23
6. Wissa II Szczuczyn101341522-23
7. Jastrząb Knyszyn91240520-27
8. Promień II Mońki9930617-27
9. Pogranicze Kuźnica Białostocka972168-31
10. Sudovia Szudziałowo9620722-35
11. Grab Janówka10411810-41

A klasa grupa 2

Do rozegrania pozostał mecz Supraślanka-Włókniarz.

Pasja Kleosin5-0Włókniarz Białystok
Narew Choroszcz1-1Korona Dobrzyniewo Duże
Supraślanka Supraśl10-1Piłkawka Białystok
Kos 1984 Rutki2-4Turośnianka Turośń Kościelna
KS Sokoły0-1KS II Wasilków
1. Turośnianka Turośń Kościelna102480241-8
2. Korona Dobrzyniewo Duże102372129-7
3. Supraślanka Supraśl92170233-9
4. Narew Choroszcz102062223-12
5. Pasja Kleosin101442423-18
6. Kos 1984 Rutki101341521-24
7. KS II Wasilków101341523-18
8. KS Sokoły101132514-23
9. Włókniarz Białystok91132417-23
10. Magnat Juchnowiec Kościelny1030378-28
11. Piłkawka Białystok1010198-70

A klasa grupa 3

Pionier Brańsk6-0Husar Nurzec
Ruch II Wysokie Mazowieckie5-1Żubr Drohiczyn
Tur II Bielsk Podlaski0-4Cresovia II Siemiatycze
Iskra Narew1-2Perspektywa Łomża
Kolejarz Czeremcha2-3Unia Ciechanowiec
Iskra Wyszki1-2Olimpia II Zambrów
1. Żubr Drohiczyn112891131-14
2. Olimpia II Zambrów112581228-12
3. Ruch II Wysokie Mazowieckie112480339-23
4. Pionier Brańsk112372234-14
5. Husar Nurzec111853322-22
6. Unia Ciechanowiec111651518-24
7. Cresovia II Siemiatycze111341628-27
8. Tur II Bielsk Podlaski111341613-25
9. Perspektywa Łomża11103178-29
10. Iskra Narew11822724-25
11. Kolejarz Czeremcha11822722-31
12. Iskra Wyszki11303812-33

CZYTAJ WIĘCEJ O PODLASKIEJ A KLASIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.