A klasa

Żubr Drohiczyn najbliżej okręgówki [WYNIKI I TABELE A KLASY]

A klasa podlaska grupa 1

Verta Suwałkinierozegr.Jastrząb Knyszyn
Promień II Mońki0-5Polonia Raczki
Biebrza Goniądz4-0Jasion Jasionówka
Wissa II Szczuczyn3-0Warmia II Grajewo
Pogranicze Kuźnica Białostocka0-3Sudovia Szudziałowo
1. Polonia Raczki82480035-6
2. Biebrza Goniądz82480029-10
3. Verta Suwałki81651230-18
4. Wissa II Szczuczyn81240419-19
5. Warmia II Grajewo81132325-15
6. Jasion Jasionówka81031419-18
7. Jastrząb Knyszyn6930316-20
8. Sudovia Szudziałowo8620621-27
9. Promień II Mońki7620512-23
10. Pogranicze Kuźnica Białostocka741155-26
11. Grab Janówka810176-35

A klasa podlaska grupa 2

Magnat Juchnowiec Kościelny0-4Korona Dobrzyniewo Duże
Pasja Kleosin8-1Piłkawka Białystok
Narew Choroszcz1-2Turośnianka Turośń Kościelna
Supraślanka Supraśl3-2KS II Wasilków
Kos 1984 Rutki2-1KS Sokoły
1. Turośnianka Turośń Kościelna82170135-3
2. Korona Dobrzyniewo Duże82170127-5
3. Narew Choroszcz81651215-10
4. Supraślanka Supraśl71550220-6
5. KS Sokoły91132414-22
6. Pasja Kleosin81031417-17
7. Włókniarz Białystok71031316-17
8. KS II Wasilków81031419-13
9. Kos 1984 Rutki81031414-17
10. Magnat Juchnowiec Kościelny920277-27
11. Piłkawka Białystok810176-53

A klasa podlaska grupa 3

Żubr Drohiczyn4-3Husar Nurzec
Pionier Brańsk4-6Cresovia II Siemiatycze
Ruch II Wysokie Mazowieckie8-1Perspektywa Łomża
Tur II Bielsk Podlaski1-0Unia Ciechanowiec
Iskra Narew1-1Olimpia II Zambrów
Kolejarz Czeremcha2-2Iskra Wyszki
1. Żubr Drohiczyn92790030-9
2. Olimpia II Zambrów91961221-9
3. Pionier Brańsk91961228-14
4. Ruch II Wysokie Mazowieckie91860331-21
5. Husar Nurzec91752221-15
6. Tur II Bielsk Podlaski91031512-21
7. Unia Ciechanowiec91031512-20
8. Cresovia II Siemiatycze91031523-24
9. Iskra Narew9822521-20
10. Kolejarz Czeremcha9822518-23
11. Perspektywa Łomża972166-27
12. Iskra Wyszki9202710-30

Fot. Żubr Drohiczyn Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100057334815257

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.