Podlaska Piłka

4 liga

Paweł Bierżyn w „Orzeszkowej 19”: Finał pucharu był wisienką na torcie

W najnowszym odcinku podcastu o Turze Bielsk Podlaski „Orzeszkowej 19” gościem był trener Tura Paweł Biarżyn. Szkoleniowiec odniósł się do całego sezonu w wykonaniu swoich podopiecznych i pokusił się o wystawienie oceny drużynie za sezon 2021/2022.

ZAMÓW USŁUGI FOTOWOLTAICZNE W FALCON ENERGY, A FIRMA PRZEKAŻE 3% WARTOŚCI INWESTYCJI NA KLUB, KTÓRY WSKAŻESZ!

Co powiedział Paweł Bierżyn? Oto pełna jego wypowiedź:

„Gdyby sezon składał się tylko z rundy wiosennej to pewnie dałbym czwórkę z plusem a nawet piątkę z minusem, a że sezon to dwie rundy (…) to mamy jako drużyna niedosyt. Dałbym czwóreczkę, bo runda jesienna była na trójkę, spodziewaliśmy się troszeczkę więcej, ale fajna była wiosna, w tabeli, gdzie liczy się tylko wiosna, mamy trzecie miejsce, wyprzedza nas tylko Zambrów i Ruchu. I puchar, wiadomo, były emocje w każdym meczu od początku do końca, szkoda że puchar nie był wygrany, ale to idzie w zapomnienie, bo coś „nie pykło” że tak powiem. Analizowaliśmy to wszyscy i każdy z osobna, trzeba tylko wyciągnąć wnioski na kolejne lata, a przede wszystkim dostać się znowu do finału, bo to, że znaleźliśmy się w tym finale to jest wisienka na torcie tego całego sezonu. Dałbym więc czwórkę, z nadzieją na lepsze jutro”.

Całego odcinka „Orzeszkowej 19”, w którym trener i członkowie zarządu podsumowują sezon w wykonaniu Tura możecie posłuchać poniżej.

CZYTAJ WIĘCJ O TURZE BIELSK PODLASKI – KLIKNIJ

Fot. https://www.facebook.com/turbielsk

POTRZEBUJESZ BUSA, LAWETY, PRZYCZEPKI? U NICH WYNAJMIESZ SZYBKO I TANIO!
POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!POTRZEBUJESZ RENOWACJI BOISKA? ONI ZROBIĄ TO NAJLEPIEJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.