Podlaska Piłka

4 liga

Trener Ruchu Wysokie Mazowieckie: oni muszą, my możemy

Za dwa tygodnie piłkarze IV ligi podlaskiej wrócą na boiska i rozpoczną walkę o punkty. O podsumowanie rundy jesiennej, przygotowania, a także cele na mecze wiosenne zapytaliśmy grającego trenera drużyny MKS Ruch Wysokie Mazowieckie Kamila Jackiewicza.

12 i 13 marca piłkarze drużyn rozpoczną mecze rundy wiosennej w ramach IV ligi podlaskiej. Drużyna MKS Ruch Wysokie Mazowieckie jesień zakończyła na 3 miejscu w tabeli z jedynie 1 punktem straty do lidera – Olimpii Zambrów.

Kamil Jackiewicz (fot. screen z nagrania na ewysmaz.pl)

Rozmowę z grającym trenerem wysokomazowieckiego klubu Kamilem Jackiewiczem przeprowadziła redakcja portalu ewysmaz.pl.

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie to drużyna, która w rundzie jesiennej straciła najmniej bramek nie tylko w IV lidze podlaskiej, ale w skali rozgrywek IV ligi całego kraju. Jak powiedział nam trener Jackiewicz, ten wynik wywiera już na zespole presję, ale podkreślał, że „to inni muszą, my możemy”.

W trakcie rozmowy nie zabrakło też pytań o to, jak to jest być grającym trenerem i czy Kamil Jackiewicz wiąże swoją przyszłość właśnie z rolą trenera piłkarskiego. Warto dodać, że gość naszej rozmowy to obecnie najbardziej doświadczony i najskuteczniejszy zawodnik Ruchu. W rundzie jesiennej obecnego sezonu Kamil Jackiewicz zdobył już 14 bramek i jest pod tym względem zdecydowanym liderem w drużynie.

LINK DO ROZMOWY

Źródło: ewysmaz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.