4 liga

Będą zmiany na stadionie Tura. Pomogą pieniądze z budżetu obywatelskiego

Na stadionie Tura Bielsk Podlaski będą nowe ławki rezerwowych i świetlne tablice LED. Te dwie inwestycje powstaną dzięki pieniądzom z budżetu obywatelskiego.

Na projekty zgłoszone przez środowisko klubowe zagłosowało w sumie ponad 1200 osób na ponad 2200 wszystkich głosujących. Szczegóły znajdują się we wpisie Tura Bielsk Podlaski na Facebooku. Przeczytacie go poniżej.

Panie i Panowie, ZROBILIŚMY TO.

Burmistrz Miasta, Pan Jarosław Borowski, poinformował dziś o wynikach głosowania do Budżetu Obywatelskiego. Nasze projekty otrzymały odpowiednio:

➡ Budowa ławek dla zawodników rezerwowych oraz opieki medycznej – 6️⃣1️⃣4️⃣ głosów
➡ Budowa tablicy stadionowej LED – 5️⃣9️⃣9️⃣ głosów

Oba zakwalifikowały się do realizacji w roku budżetowym 2022. Przypomnijmy, że rok wstecz zestaw piłkochwytów zebrał 449 głosów. Zanotowaliśmy więc duży wzrost poparcia, co nas cieszy szczególnie!

To dobry moment, żeby Wam podziękować. Piłkarzom i trenerowi pierwszego zespołu, młodym zawodnikom MOSiR, ich rodzinom i trenerom, wreszcie wszystkim Kibicom, którzy dołożyli po jednej cegiełce do liczącego 600 cegieł muru 😃 Dzięki Wam nasz stadion ponownie zmieni się choć trochę na lepsze. To Wy tworzycie Rodzinę Tura, za co kłaniamy się nisko i dziękujemy!

Gratulujemy!

Źródło i zdjęcie: https://www.facebook.com/turbielsk/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *